Logo MojaObčina.si
DANES
14°C
9°C
JUTRI
18°C
1°C
1329

Poziv za zbiranje predlogov za imenovanje članov v stalna delovna telesa in nadzorni odbor (m/ž)

Komisija za mandatna vprašanja, volitve in imenovanja vas poziva, da podate pisne predloge za imenovanje članov v stalna delovna telesa:

-          Odbor za negospodarstvo in javne službe družbenih dejavnosti ter javnih financ,

-          Odbor za gospodarstvo, varstvo okolja in gospodarske javne službe,

-          Odbor za prostorsko planiranje in gospodarjenje z nepremičninami,

-          Statutarno pravno komisijo in

-          Nadzorni odbor Občine Gorje

 

Obrazložitev:

Z dnem 8. 12. 2022 se je zaključil mandat 2018 – 2022 in nastopil je nov mandat občinskega sveta za mandatno obdobje 2022 – 2026. Zaradi tega je potrebno imenovati nove člane v stalnih delovnih telesih in nadzornem odboru.

Stalna delovna telesa štejejo 3 do največ 5 članov.

Nadzorni odbor ima 5 članov. Člani morajo imeti najmanj VI. stopnjo strokovne izobrazbe in primerne izkušnje s finančno-računovodskega ali pravnega področja. Kandidatno listo za člane nadzornega odbora občine predlaga občinskemu svetu Komisija za mandatna vprašanja volitve in imenovanja na podlagi predlogov kandidatov, ki jih po javnem pozivu predlagajo občani, njihove organizacije in politične stranke v občini.

Predlagatelj mora ob predlogu priložiti pisno soglasje kandidata na priloženem obrazcu.

Svoje predloge pošljite najkasneje do torka 10. 1. 2023 do 24.00 na naslov OBČINA GORJE, Zgornje Gorje 6B, 4247 Zgornje Gorje, s pripisom »Komisija za mandatna vprašanja, volitve in imenovanja – stalna delovna telesa in NO, ne odpiraj ali po e-pošti: obcina.gorje@gorje.si - pripis v zadevi: »Poziv - stalna delovna telesa in NO.

Ta poziv se pošlje po elektronski pošti vsem voljenim funkcionarjem.

Predsednik KMVVI:

Tomaž Bergant, l.r.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi