Logo MojaObčina.si

Gorje

DANES
33°C
15°C
JUTRI
30°C
15°C
2911

OŠ Gorje dosegla odlične rezultate v Teku trojk v Ljubljani

Iz Ljubljane smo navajeni odličnih šolskih-športnih novic, mar ne? Ponovno, po dolgih treh letih “Covid19” čakanja, prihajajo iz (za nas) kultne prireditve v Ljubljani. Ob dejstvu, da sta dve učenki zboleli čez noč, smo od naših običajnih štirih trojk sestavili le tri, prav vse pa so se uvrstile med deseterico! Ano Rogač sta sotekmovalki kar sami v nekaj minutah po telefonu “zbudili” (ob 6.30) in nadomestili manjkajočo v ekipi. HVALA in ČESTITKE Ana, Živa in Maša za tak vrhunski pristop!!! Dekliška ekipa, Živa Bijol, Maša Majer in Ana Rogač je osvojila 2. mesto (115 trojk!!!), prva fantovska ekipa, Ožbej Repe, Matevž Majer in Timotej Žemva 4. mesto in druga fantovska ekipa, Aljaž Repe, Vid Kocjan in Tjaž Dolžan 9. mesto. Pravi športni in fair-play pristop sta pokazali Neža Larisi in Patricija Dornik, ki sta brez tretje članice zelo hitro odtekli progo, zaradi nepopolne ekipe pa ostali brez doseženega rezultata! Čestitamo vsem!!! Ponosni smo tudi na “naše” nekdanje učen(ke)ce in krajane Gorij, ki množično tekmujejo v srednješolski in absolutni konkurenci (ZMAGA Anje Zalokar z(a) Gimnazijo Jesenice) … Skratka, spet smo doživeli čudovito športno dopoldne. Tudi dež je razumel posebnost dogodka in se je ognil Ljubljani … Iskrena hvala g. Alešu Bijolu za pomoč pri logistiki odhoda na tekmovanje!

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi