Logo MojaObčina.si

Gorje

DANES
30°C
15°C
JUTRI
31°C
14°C

Premiera gledališke predstave Upravna enota

Odrasla gledališka skupina KUD Kamot je 4. januarja v Zasipu premierno uprizorila novo veseloigro, ki je tudi tokrat nastala pod peresom ene in edine Lucije Vidic. 

Tretja avtorska predstava Upravna enota vas bo spet nasmejala, saj vsak izmed nas pozna državni upravni sistem. Kaj sploh je upravna enota? Je državni organ, ustanovljen za opravljanje nalog državne uprave, da se zagotavlja racionalno in učinkovito opravljanje upravnih nalog. V naši državi jih je trenutno 58. In kako se počutijo uporabniki, ki hodijo od okenca do okenca? Kako se počutijo zaposleni, ki se spopadajo z vedno novimi zakoni, podzakoni, akti in pravili? Kaj se zgodi, če kdo izgubi razum pri urejanju birokracije? Kako je, če policisti izvedejo akcijo na upravni enoti?

Vse to vam bodo prikazali nastopajoči Lucija Vidic, Meta Vodnjov, Nataša Anderle, Lea Dabič, Domen Ivanšek, Mark Džamastagič, Andrej Gracelj, Jure Kozjek. Za tehnično podporo skrbi Nejc Hlebanja.

Vabimo vas k ogledu igre, ki bo v naslednjih mesecih gostovala po kulturnih domovih bližnje okolice. 

 

Spremljajte nas na fb-strani KUD Kamot!

 

Ana Hlebanja za KUD Kamot Zasip

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi