Logo MojaObčina.si

Gorišnica

DANES
1°C
0°C
JUTRI
2°C
-7°C
Deli
626

Zbiranje sredstev za izgradnjo urgentnega centra Ptuj

Spoštovani,

Z današnjim dnem pa vse do konca junija stopa Mladinski svet Mestne občine Ptuj v sodelovanju s poslancem Andrej Čuš v dobrodelno akcijo zbiranja sredstev za gradnjo urgentnega centra Ptuj. Kot veste je odnos države do splošne bolnišnice oderuški, zato so se pri zbiranju sredstev iz naslova lastne participacije angažirali tudi mnogi lokalni podjetniki, s to pobudo pa se jim pridružujemo tudi mi.
Ptuj z okolico potrebuje urgentni center čim prej in če ne pride do gradnje še letos, bodo sredstva v državnem proračunu ogrožena. Potrebnih je bilo veliko aktivnosti v parlamentu, da je Ptuju omenjeni urgentni center sploh prišel na seznam urgentnih centrov po Sloveniji.
Upamo, da se boste odzvali na našo prošnjo za pomoč ter sodelovali, veseli pa bomo tudi, če boste k sodelovanju povabili znance in prijatelje.

Pokličite 090 31 00 in donirajte 1,99 evra za gradnjo urgentnega centra Ptuj.

Hvala in lep pozdrav,
Organizacijski odbor dobrodelne akcije

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!