Logo MojaObčina.si
DANES
18°C
15°C
JUTRI
23°C
14°C
Oceni objavo

Vpis novincev v Vrtec Gorišnica - za šolsko leto 2023/2024

Starši in zakoniti zastopniki otrok oddajo vlogo za sprejem otroka v vrtec na predpisanem obrazcu. Obrazec Vloga za vpis otroka v vrtec je na voljo v vrtcu, v tajništvu šole, na spletni strani šole in vrtca ter v priponki tega obvestila.

Vlogo za vpis je mogoče oddati:

  • po pošti (priporočeno, na naslov: OŠ Gorišnica, Gorišnica 83, 2272 Gorišnica),
  • v tajništvu OŠ Gorišnica,

najkasneje do 31. 3. 2023.

Starši bodo o sprejemu otroka v program vrtca obveščeni pisano, najpozneje do 31. 5. 2023. V primeru, da bo prijav za sprejem otrok v vrtec z dnem 1. 9. 2023 več kot je prostih mest v vrtcu, bo o sprejemu otrok odločala Komisija za sprejem otrok.

Vpis in sprejem otrok v program vrtca, odvisno od prijav in prostih mest, poteka skozi vse leto. 

Pomembno: vse vloge za sprejem otrok v vrtec, ki so že bile oddane med letom bodo obravnavane enakopravno in jih ni potrebno ponovno vlagati. Obvestite nas le o morebitnih spremembah.

V izogib kasnejšim nesporazumom s starši, ki bodo v naslednjem šolskem letu prvič vključili otroke v vrtec, vas želimo opozoriti, da Zakon o spremembah in dopolnitvah Zakona o nalezljivih beloznih (Ur.l.RS, št.142/20) v 51.a členu določa, da mora biti otrok pred vključitvijo v vrtec cepljen proti ošpicam, mumpsu in rdečkam, razen, če za opustitev cepljenja obstajajo medicinski razlogi, ugotovljeni z odločbo o opustitvi cepljenja.


Za dodatne informacije lahko pokličete na tel.št. 02 741 75 54 ali na 02 741 75 63.

Milan Šilak, ravnatelj

Oglejte si tudi