Logo MojaObčina.si

Gorišnica

DANES
28°C
12°C
JUTRI
26°C
16°C
Deli
1374

David Sok iz Zamušanov, občina Gorišnica, pravkar sodi že četrto tekmo na svetovnem prvenstvu v rokometu

Sodniški par Bojan Lah iz Velike Nedelje in David Sok iz Zamušanov, občina Gorišnica pravkar sodita že četrto tekmo na svetovnem prvenstvu v rokometu, med Argentino in Katarjem, ki trenutno poteka v Franciji in na katerem zelo dobro igra tudi slovenska reprezentanca.
Zaenkrat sta na vseh treh odsojenih tekmah bila odlično ocenjena in veljata za velike favorite pri sojenju odločilnih tekem polfinala ali celo finala na tem svetovnem prvenstvu. Samo da spomnimo na zadnjih olimpijskih igrah sta odlično odsodila vse tekme in končala s sojenjem polfinalne tekme. Sama pravita, da si tokrat ne želita priti tako daleč saj si v polfinalu in finalu želita gledati in navijati za slovensko rokometno reprezentanco.
Držimo pesti in navijamo za vse naše!

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi