Logo MojaObčina.si

Duplek

DANES
30°C
14°C
JUTRI
31°C
14°C
6704

Poziv lokalnim ponudnikom Slovenskih goric

Razvojna agencija Slovenske gorice pripravlja nove (tiskane in spletne) kataloge lokalne in turistične ponudbe. K sodelovanju ste vabljeni vsi ponudniki živilskih in neživilskih izdelkov (zelenjava in sadje, mlečni in mesni izdelki, domača obrt in rokodelstvo, turistične kmetije, pekovski izdelki, vinogradniki, čebelarstvo) ter ponudniki turističnih produktov/paketov iz območja LAS Ovtar oz. iz občin: Benedikt, Cerkvenjak, Duplek, Lenart, Pesnica, Sveta Ana, Sveta Trojica v Slov. goricah, Sveti Andraž v Slov. goricah, Sveti Jurij v Slov. goricah in Šentilj.


Vključitev v kataloge in zemljevide je za ponudnike Slovenskih goric brezplačna, za vse informacije lahko pokličete na 041-371-682 ali pišete na danijel@rasg.si
Zbiranje podatkov bo potekalo v aprilu in maju, dodatne informacije bodo objavljene na spletni strani www.rasg.si ter na naših družbenih omrežjih. Izdaja katalogov in ostalih promocijskih materialov se načrtuje v poletnih mesecih 2022, posredovani pa bodo vsem relevantnim turističnim deležnikom v širši regiji.Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi