Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 24.10.2017

pretežno jasno
Ponoči se bo od zahod zjasnilo in zjutraj bo povsod pretežno jasno. Predvsem v severni in vzhodni Sloveniji bo pihal okrepljen severni veter. Najnižje jutranje temperature bodo od 3 do 8, v zatišnih legah okoli 0 stopinj C.
9°C | 16°C
sreda, 25.10.2017
5°C | 17°C
četrtek, 26.10.2017
4°C | 19°C
petek, 27.10.2017
8°C | 18°C
sobota, 28.10.2017
6°C | 14°C
Opozorila
Ponedeljek, 23.10.2017 ob 17h
Dodatnega opozorila ni.
9°C
16°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

ŠPORTNO DRUŠTVO BI&NI-FIT v sodelovanju ......


ŠPORT

| |
07.03.2015      20:15
A A

ŠPORTNO DRUŠTVO BI&NI-FIT v sodelovanju ZDRAVSTVENEGA DOMA MARIBORČlani Športnega društva BI&NI-FIT Duplek
Člani Športnega društva BI&NI-FIT Duplek
Deli:

 

     Bistvo športne rekreacije je v gibanju. Bistvo je v veselju,sreči ,in zadovoljstvu ki ga gibanje prinaša. Ko izrečemo besedo želim ostati  FIT,se moramo najprej vprašati samega sebe ali smo sploh sposobni  spremeniti svoj slog življenje in ali smo pripravljeni narediti nekaj zase in svoje telo,kajti beseda FIT pomeni  ( intenzivnost,čas in pogostost vadbe),da lahko vse vaje katere izvajamo na vadbah premagujemo z lastno telesno maso po svojih lastnih močeh. Vaje so zelo primerne za starejše ljudi in ljudi s posebnimi potrebami kakor tudi predvsem za mlade ljudi in športnike rekreativce. Gre predvsem za raznoliko vsebino vaj,frontalno,skupinsko,individualno in vajo po postajah z več vadečimi,aerobna vadba HI/LO ( nizko in visoko intenzivna vadba),vadba za moč z lastno telesno maso in s pripomočki,vadbo za gibljivost,ravnotežje,stabilizacijo trupa,lepo telesno držo in oblikovanje telesa ter vaje za zdravo hrbtenico,TABATA Workout interval trening 20/10 sek,Nordijska hoja ,pohodništvo in tek.

V sodelovanju skupaj s Športno Unijo Slovenije, bomo v mesecu Maju  pričeli izvajati ZDRAVO VADBO ABC  skupaj z ZD Maribor ,to pomeni,da bomo lahko tistim ljudem ,kateri bodo potrebovali dodatno rehabilitacijo svojega telesa pomagali z našimi vadbami do boljšega in želenega cilja. Vadbe bodo potekale  po dogovoru z  zdravstvenimi ambulantami  okoliških občin.Za naše  športno društvo BI&NI-FIT  in občane občine Duplek, pomeni veliko pridobitev na splošno in boljše počutje naših ljudi ,kajti potrudili se bomo da bodo naše občanke in občani v zdravem gibanju,športnega duha in boljšega počutja.

 Vljudno vabljeni da se nam pridružite na Funkcionalni skupinski vadbi vsak petek  v prostorih Dom Kulture v Dvorjanah ob 20.00 uri.

Vsi tisti kateri bi želeli še več ,pa se nam lahko pridružite vsako soboto dopoldan s pričetkom ob 9.00 uri  na šoli Nordijske hoje in teka ter pohodništvu. Po končani vadbi še prijetno klepetanje in druženje ob kavici ter debata o zdravi prehrani.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Duplek!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!