Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 19.09.2018

pretežno jasno
Popoldne bo povečini sončno, nastale bodo posamezne plohe ali nevihte. Temperature bodo od 23 do 29 °C.
13°C | 26°C
četrtek, 20.09.2018
15°C | 27°C
petek, 21.09.2018
13°C | 28°C
sobota, 22.09.2018
14°C | 20°C
nedelja, 23.09.2018
10°C | 20°C
Opozorila
Sreda, 19.9.2018 ob 14h
Dodatnega opozorila ni.
13°C
26°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

ODLIČEN USPEH NAŠIH KARATEISTOV NA MOČNI ......


ŠPORT, OBVESTILA

| |
10.10.2017      9:11
A A

ODLIČEN USPEH NAŠIH KARATEISTOV NA MOČNI MEDNARODNI TEKMI MARIBOR OPEN 2017Deli:

Naši člani so se udeležili močnega mednarodnega tekmovanja v Mariboru kjer je nastopilo skoraj 500 tekmovalcev iz 9ih držav. Tekmovanje je svečano otvoril župan Maribora g. Fištravec. Na koncu smo osvojili eno 3. in 5. mesto, za nameček pa še dve 6. mesti.

Zaradi številčnosti je tekmovanje potekalo kar na šestih boriščih in privabilo najboljše iz kar devetih držav. Z žrebi v glavnem nismo imeli sreče, a so vsi nastopili odlično glede na začetek sezone in trenutno formo. Karin Ludvik je imela dva nastopa in pri prvem izvedla kato premalo odločno, a je to v drugem popravila, kar pa ni bilo dovolj za vidno uvrstitev. Tudi njen brat Jan je nastopil, a izgubil v razmerju sodnikov 4 proti 1, kar seveda ni bilo dovolj za drugi krog. V katah so nastopile tudi Jana, Sara in Vita Rojs, Ema Kovač in Hera Agapito Masten, ki v posameznih nastopih kat prav tako niso uspele narediti vidnejšega rezultata, saj je bila konkurenca prevelika. Še najbližje sta bili z dobrim nastopom Sara, ki je odlično nastopila in Jana Rojs, ki je dosegla končno 6. mesto. Zato so pa naša tri dekleta Sara, Vita in Hera odlično nastopile v ekipnem delu in zasedle odlično 3. mesto.

Katam so sledile športne borbe, kjer smo imeli samo štiri tekmovalke. Jana Rojs je odlično nastopila, a se je poznalo pomanjkanje izkušenj na velikih tekmovanjih, kjer pridejo najboljši, ter dosegla odlično 6. mesto. Že takoj se je morala soočiti z najboljšimi in na koncu izgubiti v repasažu. Z žrebom se je podobno zgodilo s Hero A. Masten, ki je dobila zelo čvrsti nasprotnici in ji je zmanjkalo časa za boljši dosežek. Vita Rojs se je borila z velikim srcem in pokazala svoje vrline, ter v drugem krogu dosegla svojo osebno veliko zmago, saj se je borila proti Tisi, ki jo je premagala na pokalni tekmi v Žalcu. Ni se vdala vse do konca in v bistvu premagala samo sebe z vztrajnostjo proti tako dobri nasprotnici. Na tekmi smo v športnih borbah veliko pričakovali tudi od Sare Rojs, ki se je odlično počutila in vse je kazalo na vidnejšo uvrstitev, a je tudi njena nasprotnica bila predobra, tako da je tudi ona ostala brez vidnejše uvrstitve. 

Čestitamo vsem našim za dobre nastope!
Povezave:wksaduplek.si/
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI KARATE KLUB WKSA DUPLEK? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!