Logo MojaObčina.si

Duplek

JUTRI
22°C
2°C
PON.
22°C
5°C
1820

6 MEDALJ NA TEKMOVANJU V OPLOTNICI

Karate klub WKSA Duplek se je odzval povabilu in se udeležil tekmovanja v Oplotnici, kjer se je kar 259 tekmovalcev iz 25 karate klubov pomerilo med seboj. Navdušeni smo bili nad organizacijo in športno dvorano, ki si jo v svojem kraju želimo tudi mi. Na tekmovanju smo dosegli 6 medalj, od tega 2 srebrne in bronaste, a to še ne pove vsega, saj smo dosegli tudi štiri 6. mesta in eno 5. mesto, kar je bila posledica izgubljenih repasažev.

 Od fantov se je tekmovanja udeležil samo Jan Ludvik, ki je izgubil v repasažu in dosegel končno 6. mesto. Tudi Karin Ludvik je nastopila in osvojila 3. mesto v eni kategoriji v drugi pa enako kot jan 6. mesto. Nastopila je tudi Ema Kovač, kateri pa se je poznal izostanek na treningih in je žal prehitro končala tekmovanje. Jana Rojs je v katah se tudi poslovila na 6. mestu, a nato je prvič nastopila v športnih borbah in dosegla celo 2. mesto. Njena prva borba je bila zelo adrenalinska saj je dosegla zmago z 8:0. V finalu je nasprotnica odlično blokirala njene nožne udarce in na koncu ji je zmanjkalo nekoliko športne sreče in izkušenj da bi bila nosilka te kategorije. Hera Agapito Masten se v katah ni uspela uvrstiti na stopničke, a se je znova v športnih borbah odlično borila in dosegla 2. mesto. Podobno je bilo pri Viti Rojs, ki je v športnih borbah dosegla odlično 3. mesto. Nastope v katah sta s tretjima mestoma okronala še Teja Kovač in Lana Žugman, ki sta nastopili v isti kategoriji in si na koncu delili 3. mesto. Obe sta nastopili tudi v športnih borbah, a je tokrat Teja imela zelo dobre nasprotnice in se ni uvrstila na stopničke. Lana je tokrat imela prvič nastop z nepoznanimi tekmovalkami in kar v prvem kolu dobila odlično nasprotnico. Šele v drugi borbi je začela se bolje boriti in to je bilo dovolj za 5. mesto.

Čestitamo vsem tekmovalcem, za odlične nastope in predvsem tistim, ki so prvič nastopili v nekaterih kategorijah.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi