Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 26.09.2018

pretežno jasno
Zvečer se bodo oblaki posušili in ponoči bo pretežno jasno. Na Primorskem bo pihala večinoma šibka burja. Najnižje jutranje temperature bodo od -3 do 2, ob morju in v krajih z burjo na Primorskem od 4 do 11°C.
2°C | 16°C
četrtek, 27.09.2018
2°C | 21°C
petek, 28.09.2018
5°C | 22°C
sobota, 29.09.2018
10°C | 17°C
Opozorila
Torek, 25.9.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
2°C
16°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

3. KROG ŠOLSKE KARATE LIGE


ŠPORT

| |
09.02.2018      9:08
A A

3. KROG ŠOLSKE KARATE LIGEDeli:

S samo štirimi našimi člani smo se udeležili 3. kroga šolske lige v Selnici ob Dravi, saj imamo v Februarju veliko aktivnosti in osvojili 2. in 5. mesto. V kategoriji kat je najprej nastopila naša Karin Ludvik, ki je žal mogla priznati premoč nasprotnice že v prvem krogu. Podobno se je zgodilo z Lucijo Mesarec, ki je po krajšem tekmovalnem oddihu znova nastopila. Z veliko željo je tokrat nastopil tudi Jan Ludvik, ki je imel smolo z žrebom in dobil podprvaka že v prvem krogu. Na koncu je s solidnim nastopom osvojil 5. mesto. V športnih borbah je nastopila Hera Agapito Masten in se pogumno podala v boj za odličja. V finalu je klonila proti tekmovalki iz Maribora in osvojila končno 2. mesto.

 

Vsem našim nastopajočim čestitamo,
Povezave:wksaduplek.si/
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Duplek!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!