Logo MojaObčina.si
DANES
2°C
-3°C
JUTRI
3°C
-3°C
1359

Obvestilo o začasnem zaprtju krajevnih uradov Duplek, Miklavž na Dravskem polju, Rače-Fram in Hoče-Slivnica

Obveščamo vas, da bodo krajevni uradi Duplek, Miklavž na Dravskem polju, Rače-Fram in Hoče-Slivnica, ki delujejo na območju Upravne enote Maribor, izjemoma zaprti v času od 30.1.2023 do vključno 3.2.2023, zaradi upravičene zadržanosti od dela uslužbencev Upravne enote Maribor, kateri delo opravljajo na dotičnih krajevnih uradih.

V tem času lahko stranke vse upravne storitve, ki se opravljajo na krajevnem uradu, opravljajo na sedežu Upravne enote Maribor, Ulica heroja Staneta 1, Maribor. V nujnih primerih vas vljudno prosimo, da nas pokličete na telefonsko številko 02 2208 350 ali nam pošljete elektronsko sporočilo na ue.maribor@gov.si, da vam bomo pomagali zadevo urediti.

Zahvaljujemo se vam za razumevanje.
UPRAVNA ENOTA MARIBOR

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi