Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 16.08.2018

jasno
Popoldne bo sončno. Pihal bo šibek veter vzhodnih smeri, na Primorskem šibka burja. Najvišje dnevne temperature bodo od 26 do 29, na Primorskem do 32°C.
15°C | 28°C
petek, 17.08.2018
13°C | 29°C
sobota, 18.08.2018
14°C | 30°C
nedelja, 19.08.2018
16°C | 30°C
ponedeljek, 20.08.2018
17°C | 29°C
Opozorila
Četrtek, 16.8.2018 ob 11h
Dodatnega opozorila ni.
15°C
28°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Občinske

Prestavitev čistilne akcije


OBČINSKE

| |
08.03.2018      10:45
A A

Prestavitev čistilne akcijeDeli:
Kljub vsem pripravam in upanju, da nam bo narava prizanesla, smo primorani napovedano čistilno akcijo prestaviti na kasnejši termin. Narava nam je v zadnjih tednih dodobra pobelila naše kraje. Debelina snežne odeje se počasi umika sončnim žarkom, žal pa so razmere na terenu takšne, da ne omogočajo normalne izvedbe čistilne akcije. Na skupnem sestanku dne 7.3.2018 s predstavniki društev in vaških skupnosti smo bili primorani sprejeli odločitev, da prvotni termin čistilne akcije, ki je bila predvidena za 17.3.2018, prestavimo na kasnejši datum.

Tako bomo letošnjo čistilno akcijo izvedli 15. septembra 2018, ko bo potekala čistilna akcija Očistimo Slovenijo 2018. Uspešnost akcije pred leti je dobra popotnica, da bo letošnja čistilna akcija še uspešnejša. Novost letošnje čistilne akcije bo tudi, da bo istočasno akcija potekala v več kot 150 državah celega sveta in po predvidevanjih organizatorjev naj bi bilo v akcijo vključenih več kot 370 milijonov ljudi.

Vse, ki vam je skrb za okolje pomembno, tako že danes vabimo, da se nam pridružite 15. septembra 2018. Skupaj bomo združili moči, očistili divja odlagališča in razpršene odpadke, prispevali k večji okoljski ozaveščenosti ljudi, ki bo dolgoročno vodila v družbo z manj ali brez odpadkov.

Verjamemo, da boste del največjega okoljskega projekta v zgodovini človeštva tudi vi in da si boste 15. september označili v vašem koledarju že sedaj. Vnaprej hvala za vašo pripravljenost in pomoč!

S podrobnostmi letošnje izvedbe čistilne akcije pa vas bomo obvestili v prihodnji mesecih.

Povzeto s spletne strani občine.


0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Duplek!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!