Logo MojaObčina.si

Duplek

JUTRI
6°C
6°C
PET.
5°C
2°C
6227

Občina Duplek uspešna na razpisu za sofinanciranje

S sklepom Ministrstva za izobraževanje, znanost in šport tudi Občini Duplek odobreno sofinanciranje investicije v rekonstrukcijo in prizidavo vrtca v Spodnjem Dupleku.
Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport (MIZŠ) je na podlagi sklepa vlade, z dne 8.7.2021, ki je odločila, da se MIZŠ zagotovijo dodatna sredstva za sofinanciranje investicij v vrtcih in osnovnem šolstvu v proračunskem obdobju 2021-2024 v višini 72.500.000 evrov, izdalo sklep o izboru dodatnih projektov za sofinanciranje.
Občina Duplek je z namenom reševanja prostorske stiske v OŠ Duplek na razpisu kandidirala z investicijo v rekonstrukcijo in prizidavo vrtca Spodnji Duplek in 17. 9. 2021 prejela sklep ministrstva o izboru. Za investicijo je Občini Duplek odobrenih 1.063.479,75 EUR sofinanciranja, kar bo zagotovo zmanjšalo obremenitev proračuna in olajšalo izvedbo nujne investicije.
Dokumenti, priloge:

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi