Logo MojaObčina.si

Dolenjske Toplice

JUTRI
29°C
16°C
NED.
28°C
16°C
3396

UVEDBA PREDHODNEGA NAROČANJA

Spoštovani,

v skladu z usmeritvami Vlade Republike Slovenije, Nacionalnega inštituta za javno zdravje, Odlokom o začasnih ukrepih za preprečevanje in obvladovanje okužb z nalezljivo boleznijo COVID-19 in Odlokom o začasnih ukrepih za preprečevanje ponovnih izbruhov in širjenja okužb z nalezljivo boleznijo COVID-19 v upravnih zadevah, zaradi preprečevanja širjenja virusa COVID-19 na občinski upravi Občine Dolenjske Toplice do preklica uvajamo zaščitni ukrep predhodnega naročanja strank.

Za obisk občinske uprave Občine Dolenjske Toplice z namenom urejanja upravnih zadev  se morate predhodno naročiti:

  • po e-pošti na e-naslov: obcina@dolenjske-toplice.si,
  • po klasični pošti na naslov: Občina Dolenjske Toplice, Sokolski trg 4, 8350 Dolenjske Toplice ali
  • po telefonu na številki: 07 38 45 180.

Vlogo lahko vložite pri občinski upravi le, če se po zakonu lahko vloži samo pri občinski upravi. Vložitev vloge pri občinski upravi morate predhodno najaviti in se o času vložitve vloge dogovoriti z organom, pri čemer je obvezno izpolnjevanje pogoja prebolel, cepljen, testiran.

Svoje vloge lahko oddate:

  • po e-pošti na e-naslov: obcina@dolenjske-toplice.si,
  • po klasični pošti na naslov: Občina Dolenjske Toplice, Sokolski trg 4, 8350 Dolenjske Toplice ali
  • z odložitvijo v nabiralnik, ki je nameščen na vhodu v poslovne prostore občinske uprave.

 

Zahvaljujemo se vam za razumevanje.


Občinska uprava
Občine Dolenjske Toplice

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi