Logo MojaObčina.si

Dolenjske Toplice

DANES
17°C
11°C
JUTRI
23°C
11°C
Deli
1290

Mobilno zbiranje starih aparatov

Komunala Novo mesto s podjetjem ZEOS d.o.o. sodeluje v akciji mobilnega zbiranja odpadne električne in elektronske opreme in baterij, ki bo potekala v sklopu ozaveščevalnega projekta na področju pravilnega ravnanja z e-odpadki in odpadnimi baterijami z naslovom Life Gospodarjenje z e-odpadki in s sloganom E-cikliraj. Projekt je sofinanciran s strani Evropske komisije in Ministrstva za okolje in prostor RS.

 

Mobilni zbiralnik bo dne 23.04.2018 od 11.00 do 13.00 postavljen v občini Dolenjske Toplice na lokaciji - parkirišče pri OŠ.

 

Občani bodo lahko na ta dan na lokacijah brezplačno oddali štedilnike, pralne stroje, zamrzovalne skrinje, hladilnike, računalnike, pomivalne stroje, pečice, mikrovalovne pečice, klimatske naprave, televizorje, radie, monitorje, male gospodinjske aparate in baterije.

 

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi