Logo MojaObčina.si

Žužemberk

DANES
21°C
7°C
JUTRI
26°C
11°C

Mobilno zbiranje odpadne električne in elektronske opreme in baterij

Skupaj s podjetjem ZEOS d.o.o. sodelujemo v akciji mobilnega zbiranja odpadne električne in elektronske opreme in baterij, ki bo potekala v sklopu ozaveščevalnega projekta na področju pravilnega ravnanja z e-odpadki in odpadnimi baterijami z naslovom Life Gospodarjenje z e-odpadki in s sloganom E-cikliraj. Projekt je sofinanciran s strani Evropske komisije in Ministrstva za okolje in prostor RS.

 

Mobilni zbiralnik bo v ponedeljek, 22. junij 2020 

od 08.00 do 10.00 postavljen v občini Žužemberk na lokaciji - parkirišče Grajski trg.

Od 11.00 do 13.00 postavljen v občini Dolenjske Toplice na lokaciji - parkirišče pri OŠ. 

Od 14.00 do 16.00 postavljen v občini Straža na lokaciji - parkirišče pri OŠ Vavta vas.

 

Občani bodo lahko na ta dan na lokacijah brezplačno oddali štedilnike, pralne stroje, zamrzovalne skrinje, hladilnike, računalnike, pomivalne stroje, pečice, mikrovalovne pečice, klimatske naprave, televizorje, radie, monitorje, male gospodinjske aparate in baterije.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi