Logo MojaObčina.si

Dobrova-Polhov Gradec

JUTRI
3°C
-2°C
SRE.
0°C
-2°C

OBVESTILO: Občasna popolna zapora RC Polhov Gradec - Dobrova

Obveščamo vas, da bo od četrtka, 2. 7. 2020, do vključno torka, 7. 7. 2020, postavljena občasna enourna popolna zapora na regionalni cesti Polhov Gradec–Dobrova, pri »belški skali« oziroma na odseku med naseljema Belica in Log pri Polhovem Gradcu, med hišnima številkama Belica 11 in Log pri Polhovem Gradcu 5. Občasna popolna zapora bo postavljena zaradi sečnje dreves na tem odseku. V času zapore bo obvoz možen po cesti Dobrova–Zaklanec–Dolenja vas. 

 

Popolna zapora bo vzpostavljena štirikrat dnevno, in sicer v času med:

- 8. in 9. uro,

- 11. in 12. uro,

- 13. in 14. uro,

- 16.30 in 17.30.

 

V času izven popolne zapore bo vožnja mimo gradbišča omogočena normalno.

Prosimo za razumevanje in upoštevanje zapore, saj se bo samo tako lahko promet odvijal varno za vse udeležence.

 

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi