Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 22.07.2018

pretežno oblačno
Zvečer in v prvem delu noči se bodo še pojavljale krajevne plohe in nevihte, nekatere bodo lahko močnejše. V drugi polovici noči se bo vreme prehodno umirilo. Najnižje jutranje temperature bodo od 13 do 18, ob morju okoli 20 °C.
17°C | 26°C
ponedeljek, 21.07.2018
18°C | 29°C
torek, 23.07.2018
17°C | 29°C
sreda, 24.07.2018
16°C | 29°C
četrtek, 25.07.2018
16°C | 30°C
Opozorila
Sobota, 21.7.2018 ob 18h
Do sredine noči na nedeljo bodo možna krajevna neurja.
17°C
26°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Verske

Oratorij na Dobrovi


VERSKE

| |
10.09.2017      16:54
A A

Oratorij na DobroviDeli:

Zadnji teden junija se je tudi v naši župniji odvijal oratorij. 23 animatorjev se je s sestrama Anno in Ireno ter gospodom župnikom zelo dobro povezalo in pripravili smo čudovit program. 75 otrok je cel teden uživalo v igri in sproščenem vzdušju. Nebes smo se poskušali dotakniti z jutranjo igrico, delom pri katehezah, igrah, molitvijo, lovom na skriti zaklad, delavnicami, vodnimi igrami, miselnimi igrami, v dežju in soncu. Spoznali smo skrivnosti Marije. Oratorij smo zaključili z nedeljsko sveto mašo. Animatorji smo se po izletu v hribe in pikniku hvaležni poslovili od sestre Anne. Z veseljem pa bomo to jesen v svoje mladinske kroge sprejeli sestro Sabino. Svojo povezanost pa smo animatorji dokazali tudi z druženji čez poletje ter premagovanjem ovir na animatlonu.

Katarina Čemažar
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Dobrova-Polhov Gradec!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!