Logo MojaObčina.si

Dobrova-Polhov Gradec

JUTRI
7°C
5°C
PET.
2°C
2°C
Deli
4385

Oratorij na Dobrovi

Zadnji teden junija se je tudi v naši župniji odvijal oratorij. 23 animatorjev se je s sestrama Anno in Ireno ter gospodom župnikom zelo dobro povezalo in pripravili smo čudovit program. 75 otrok je cel teden uživalo v igri in sproščenem vzdušju. Nebes smo se poskušali dotakniti z jutranjo igrico, delom pri katehezah, igrah, molitvijo, lovom na skriti zaklad, delavnicami, vodnimi igrami, miselnimi igrami, v dežju in soncu. Spoznali smo skrivnosti Marije. Oratorij smo zaključili z nedeljsko sveto mašo. Animatorji smo se po izletu v hribe in pikniku hvaležni poslovili od sestre Anne. Z veseljem pa bomo to jesen v svoje mladinske kroge sprejeli sestro Sabino. Svojo povezanost pa smo animatorji dokazali tudi z druženji čez poletje ter premagovanjem ovir na animatlonu.

Katarina Čemažar

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!
Digitalni marketing v Slovenij