Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 23.10.2018

pretežno oblačno
Ponoči bo v zahodni Sloveniji pretežno jasno. Drugod bo delno jasno, na jugu bo več oblačnosti. Na Primorskem bo pihala šibka do zmerna burja, drugod severovzhodnik.
5°C | 16°C
sreda, 24.10.2018
7°C | 23°C
četrtek, 25.10.2018
7°C | 15°C
petek, 26.10.2018
8°C | 17°C
Opozorila
Ponedeljek, 22.10.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
5°C
16°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Verske

Oratorij na Dobrovi


VERSKE

| |
10.09.2017      16:54
A A

Oratorij na DobroviDeli:

Zadnji teden junija se je tudi v naši župniji odvijal oratorij. 23 animatorjev se je s sestrama Anno in Ireno ter gospodom župnikom zelo dobro povezalo in pripravili smo čudovit program. 75 otrok je cel teden uživalo v igri in sproščenem vzdušju. Nebes smo se poskušali dotakniti z jutranjo igrico, delom pri katehezah, igrah, molitvijo, lovom na skriti zaklad, delavnicami, vodnimi igrami, miselnimi igrami, v dežju in soncu. Spoznali smo skrivnosti Marije. Oratorij smo zaključili z nedeljsko sveto mašo. Animatorji smo se po izletu v hribe in pikniku hvaležni poslovili od sestre Anne. Z veseljem pa bomo to jesen v svoje mladinske kroge sprejeli sestro Sabino. Svojo povezanost pa smo animatorji dokazali tudi z druženji čez poletje ter premagovanjem ovir na animatlonu.

Katarina Čemažar
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Dobrova-Polhov Gradec!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!