Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 16.11.2018

delno oblačno
Ponoči bo na Primorskem in v gorah precej jasno, drugod bo zmerno do pretežno oblačno. Na Primorskem bo pihala šibka burja.
4°C | 10°C
sobota, 15.11.2018
8°C | 12°C
nedelja, 17.11.2018
3°C | 8°C
ponedeljek, 18.11.2018
0°C | 6°C
torek, 19.11.2018
1°C | 3°C
Opozorila
Četrtek, 15.11.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
4°C
10°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Ženski balinarski turnir 2016


ŠPORT

| |
14.06.2016      7:59
A A

Ženski balinarski turnir 2016


Leto 2016 smo balinarke DU Polhov Gradec začele zelo uspešno. Udeležile smo se štirih turnirjev in domov prinesle tri pokale. Na Vrhniki smo bile prve, v Dragomeru druge, na Igu pa tretje. Le v Lovranu smo bile pete.


Deli:

V začetku junija smo bile organizatorke Polhograjčanke. Na turnir smo povabile sedem ekip iz sosednjih občin: Vrhnike, Dragomera, Brezovice, Iga, Ljubljane (Bičevje in Vič - Rožnik) ter ekipo BŠK Snežnik iz Lovrana.  Vse  so se turnirja udeležile. Sodelovali sta tudi dve domači ekipi. Udeleženke turnirja  so na začetku pozdravili  vodja balinarske sekcije Janez Novak, predsednik DU Polhov Gradec Marjan Plestenjak, veselo dobrodošlico  in balinarsko srečo  jim je zaželel tudi župan Občine Dobrova - Polhov Gradec Franc Setnikar. Za pravilnost tekmovanja je skrbel sodnik Branko Šafran. Balinarke smo, tako kot vsako leto, napekle paleto slaščic in z njimi postregle že ob zajtrku, na voljo pa so bile tudi ves dan. Za  organizacijo in izvedbo tekmovanja so poskrbeli moški kolegi balinarji, za kar se jim vse balinarke zahvaljujemo in obljubljamo, da jim bomo pomagale pri organizaciji moškega turnirja v začetku avgusta. Seveda ni šlo brez metanja v krog. Tokrat smo pripravili kar tri nagrade in tekma je bila resna. Najboljša bližalka je postala Gusti Ravnik iz ekipe Vič - Rožnik, druga je bila Metka Jurač iz Dragomera, tretja pa Helga Kuclar iz Polhovega Gradca. Tudi srečelov ni manjkal. Letos je bil bolj skromen, vendar se iskreno zahvaljujemo za dobitke, ki smo jih prinesli kar sami balinarji in balinarke, kot vsako leto pa so jih prispevali tudi naši zvesti donatorji Nataša Dujmovič, Matjaž Peklaj, Malči Božnar, Gostilna Polhograjski dom in Občina Dobrova - Polhov Gradec. Vsem še enkrat hvala.

 

Najpomembnejši pa so rezultati turnirja:

prvo mesto je osvojila ekipa Polhov Gradec I,

drugo mesto ekipa Ljubljana Bičevje,

tretje mesto ekipa Polhov Gradec II,

četrto mesto pa ekipa BŠK Snežnik iz Lovrana.

 

Zaslužene pokale sta podelila predsednik DU Marjan Plestenjak in vodja balinarske sekcije Janez Novak.
Vsem ekipam čestitamo!

 

Andrejka Novak
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Dobrova-Polhov Gradec!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Virtualni asistent
Naš časopis
Številka: 464
Izšla: 05.11.2018
Poglej Pdf
Koledar dogodkov Preglej vse
November 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25
16.11.2018
Danes ni dogodkov.
17.11.2018 | Kultura
Na kmetih
17.11.2018 | Kultura
Na kmetih
18.11.2018 | Kultura
Voden ogled Muzeja pošte in telekomunikacij za seniorje