Logo MojaObčina.si

Dobrova-Polhov Gradec

JUTRI
23°C
12°C
ČE.
22°C
11°C
Deli
5712

Tek na Lovrenc

Tek na Lovrenc je rekreativna športna prireditev, ki združuje pohodništvo in gorski tek. Namenjena je tako profesionalnim tekačem kot tudi rekreativcem, tistim s kondicijo in tistim brez. Na tekmovanje vabimo prav vse, ki imate radi tek, pohodništvo in neokrnjeno naravo. Zmagovalec (absolutni) bo tisti, ki bo najhitreje prišel do vrha in postavil rekord Lovrenca. Nagrajena bodo tudi prva tri mesta v vsaki kategoriji.
Vzporedno s tekom na Lovrenc bo potekal Polhov tek za otroke. Vsak izmed sodelujočih otrok bo dobil nagrado.

Po zaključenem tekmovalnem delu pa bo sledil še zabavni program, ko bosta organizirana tudi animacija in varstvo za otroke.
Več informacij o prijavah najdete na www.tek-na-lovrenc.sundr.si.

 

Vabljeni 22. septembra v Polhov Gradec!

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi