Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 23.09.2018

oblačno
Danes bo pretežno oblačno, več sonca bo popoldne v vzhodnih krajih. Predvsem v hribovitem svetu zahodne Slovenije bo občasno lahko rahlo deževalo ali rosilo. Popoldne in zvečer se bo krepil jugozahodni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 17 do 24 °C.
12°C | 18°C
ponedeljek, 24.09.2018
13°C | 20°C
torek, 25.09.2018
5°C | 17°C
sreda, 26.09.2018
3°C | 16°C
četrtek, 27.09.2018
2°C | 21°C
Opozorila
Nedelja, 23.9.2018 ob 9h
V drugi polovici noči in jutri zjutraj bodo najmočnejši sunki severnega vetra ponekod v severni in severovzhodni Sloveniji lahko presegli hitrost 70 km na uro.
12°C
18°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Šentjoščan Tristan postal državni prvak v ......


ŠPORT

| |
19.06.2018      12:59
A A

Šentjoščan Tristan postal državni prvak v tenisuDeli:

Občina Dobrova - Polhov Gradec je od konca maja 2018 bogatejša za še enega državnega prvaka. Državni  prvak v tenisu med dečki do 14  let je postal Tristan Flander iz Šentjošta nad Horjulom, član Teniškega kluba Radomlje. Pred tem je na državnih prvenstvih že dvakrat igral v finalu, a se mu je zmaga izmaknila. Prvič leta 2016 na zimskem državnem prvenstvu v kategoriji dečki do 12 let in drugič januarja letos na zimskem državnem prvenstvu v kategoriji dečki do 14 let.

Poletno državno prvenstvo za dečke je tokrat potekalo v Kopru. Tristan je kot četrti nosilec prvenstva na poti do zmage v četrtfinalu premagal Matica Križnika, najboljšega Slovenca med leto mlajšimi igralci, v polfinalu je premagal prvega nosilca turnirja Celjana Luna Obrula, v finalu pa še 2. nosilca, Mariborčana Maja Premzla. Tristan je z uspehom na državnem prvenstvu potrdil dobro formo in bo kot član slovenske reprezentance med 1. in 3. julijem nastopil na evropskem ekipnem prvenstvu v Royanu v Franciji. V ekipi bosta poleg Tristana še Lun Obrul in Bor Artnak. Če bo ekipa fantov uspešna, jih čaka še finalni nastop v Murciji v Španiji. Tristana med 23. in 27. julijem čakajo tudi nastopi na posamičnem evropskem prvenstvu v Mostu na Češkem, na katerega selektor mladinskih reprezentanc lahko uvrsti le dva tekmovalca iz Slovenije. (nč, foto: A. Kraševec)
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Dobrova-Polhov Gradec!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!