Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 22.07.2018

pretežno oblačno
Danes bo spremenljivo do pretežno oblačno s plohami in nevihtami, ki bodo pogostejše sredi dneva in popoldne. Najvišje dnevne temperature bodo od 22 do 26, na Primorskem do 29 °C.
17°C | 26°C
ponedeljek, 21.07.2018
18°C | 29°C
torek, 23.07.2018
17°C | 29°C
sreda, 24.07.2018
16°C | 29°C
četrtek, 25.07.2018
16°C | 30°C
Opozorila
Nedelja, 22.7.2018 ob 6h
Dodatnega opozorila ni.
17°C
26°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Šentjoščan Tristan postal državni prvak v ......


ŠPORT

| |
19.06.2018      12:59
A A

Šentjoščan Tristan postal državni prvak v tenisuDeli:

Občina Dobrova - Polhov Gradec je od konca maja 2018 bogatejša za še enega državnega prvaka. Državni  prvak v tenisu med dečki do 14  let je postal Tristan Flander iz Šentjošta nad Horjulom, član Teniškega kluba Radomlje. Pred tem je na državnih prvenstvih že dvakrat igral v finalu, a se mu je zmaga izmaknila. Prvič leta 2016 na zimskem državnem prvenstvu v kategoriji dečki do 12 let in drugič januarja letos na zimskem državnem prvenstvu v kategoriji dečki do 14 let.

Poletno državno prvenstvo za dečke je tokrat potekalo v Kopru. Tristan je kot četrti nosilec prvenstva na poti do zmage v četrtfinalu premagal Matica Križnika, najboljšega Slovenca med leto mlajšimi igralci, v polfinalu je premagal prvega nosilca turnirja Celjana Luna Obrula, v finalu pa še 2. nosilca, Mariborčana Maja Premzla. Tristan je z uspehom na državnem prvenstvu potrdil dobro formo in bo kot član slovenske reprezentance med 1. in 3. julijem nastopil na evropskem ekipnem prvenstvu v Royanu v Franciji. V ekipi bosta poleg Tristana še Lun Obrul in Bor Artnak. Če bo ekipa fantov uspešna, jih čaka še finalni nastop v Murciji v Španiji. Tristana med 23. in 27. julijem čakajo tudi nastopi na posamičnem evropskem prvenstvu v Mostu na Češkem, na katerega selektor mladinskih reprezentanc lahko uvrsti le dva tekmovalca iz Slovenije. (nč, foto: A. Kraševec)
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Dobrova-Polhov Gradec!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!