Logo MojaObčina.si

Dobrova-Polhov Gradec

DANES
2°C
-5°C
JUTRI
0°C
-2°C
5039

Od Izole do Kopra

Člani sekcije nordijska hoja Društva upokojencev Dobrova se še vedno dobiva enkrat na teden ob četrtkih. Jesenski del se je začel 7. septembra, ko smo se nordijci odpravili po poteh naše občine Dobrova - Polhov Gradec, nadaljevali po ljubljanski občini, obiskali smo tudi občine Horjul, Brezovica in Medvode. Leto 2017 smo zaključili 9. decembra s pohodom od Izole do Kopra. Najprej smo si privoščili jutranjo kavo in pehtranovo potico v Kopru. Nato smo se odpeljali do Izole, kjer smo začeli nordijski pohod ob morju po novi sprehajalni poti, se naužili morskega zraka ter sprehod končali v lepem sončnem vremenu z dobrim kosilom v Kopru.

 

Vodja nordijske hoje Tone Tomšič

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!