Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 21.10.2018

delno oblačno
Ponoči in zjutraj bo pretežno jasno, zjutraj bo po nižinah megla. Najnižje jutranje temperature bodo od 3 do 8, na Primorskem ob šibki burji do 12 °C.
9°C | 12°C
torek, 22.10.2018
9°C | 12°C
sreda, 23.10.2018
6°C | 16°C
četrtek, 24.10.2018
5°C | 16°C
petek, 25.10.2018
7°C | 20°C
Opozorila
Petek, 19.10.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
9°C
12°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Moški balinarski turnir


ŠPORT

| |
20.09.2018      11:20
A A

Moški balinarski turnirDeli:

Sončna avgustovska sobota, 4. avgusta, nas je pozdravila na balinišču Balinarskega kluba Blagajana v osrčju Polhovega Gradca. Balinarska sekcija DU Polhov Gradec pod vodstvom Janeza Novaka je pripravila turnir moških ekip 3 + 1. Turnirja se je udeležilo osem ekip iz sosednjih društev.
Za dobro in sladko jutro smo poskrbele balinarke, saj smo z veseljem spekle pecivo za tekmovalce. Po kavici je bil na vrsti zbor vseh ekip in pozdrav vsem navzočim. Najprej je tekmovalce pozdravil vodja balinarske sekcije Janez Novak in jim zaželel dobro igro in počutje. Potem se je pozdravom pridružila predsednica DU Polhov Gradec, Cecilija Jarc. Pozdravom se je pridružil tudi podžupan občine Dobrova - Polhov Gradec Franci Rejec, ki je svoj pozdrav zaključil z besedami: "Zmaga naj najboljša ekipa!" Kot zadnja je pozdravila tekmovalce sodnica Jelka Železnikar in takoj začela s pravili tekmovanja. Tako se je turnir začel. Sonce nas je močno grelo, zato smo bili še posebej hvaležni smrekam ob balinišču, ki so nam zagotovile naravno senco. Za dobro kosilo je poskrbel kuharski mojster Miha Jarc iz Planner Tim. Junija smo imeli že ženski balinarski turnir 3 + 1. Udeležilo se ga je dvanajst ekip. Osvojile smo tretje mesto. Prav zato smo močno navijale za naše fante, da bi tudi njim uspelo osvojiti kakšen pokal. Res je domači teren, ampak na turnirjih se prav takrat radi pokali odkotalijo drugam. Bile smo vesele, saj so ga tudi fantje osvojili.


Rezultati so bili naslednji:
1. mesto – ekipa DU Ig
2. mesto – ekipa DU BK Zarja
3. mesto – ekipa DU Polhov Gradec
4. mesto – ekipa DU Vrhnika
Najboljši bližalec turnirja: Franci Širok, DU Dragomer

Septembra nas čaka še turnir ONA-ON, ki ga vedno organiziramo ob zaključku turnirjev. Balinarska krogla je okrogla in sreča se deli. To vedo vsi tekmovalci, saj radi rečemo: "Poskrbimo za svoje zdravje. Zdrav duh v zdravem telesu! Srečni smo, da se tekem lahko udeležujemo!" 
Prihaja jesen, ki nam bo počasi odprla vrata v zimski čas. Takrat bomo pridno trenirali v Ljubljani, v ogrevani dvorani BK Zarja. Enkrat tedensko bomo trenirali, enkrat tedensko pa tekmovali v zimski ligi, ki jo organizira BK Zarja. Zimskih aktivnosti v Ljubljani se udeležujeta ženska in moška ekipa.

Za DU Cecilija Jarc

 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Dobrova-Polhov Gradec!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Virtualni asistent
Naš časopis
Številka: 463
Izšla: 01.10.2018
Poglej Pdf
Koledar dogodkov Preglej vse
Oktober 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29
20.10.2018
Danes ni dogodkov.
27.10.2018 | Družabni dogodki
3.MEDGENERACIJSKO DRUŽENJE

Bodite prvi pri oddaji mnenja.