Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 20.03.2018

oblačno
Danes bo zmerno do pretežno oblačno, predvsem na jugovzhodu države bo občasno rahlo snežilo. Burja na Primorskem se bo zvečer krepila. Najvišje dnevne temperature bodo od 0 do 4, na Primorskem do 9 °C.
-3°C | 5°C
sreda, 21.03.2018
-2°C | 7°C
četrtek, 22.03.2018
-5°C | 8°C
petek, 23.03.2018
-3°C | 8°C
sobota, 24.03.2018
2°C | 10°C
Opozorila
Torek, 20.3.2018 ob 9h
Najmočnejši sunki burje bodo na izpostavljenih mestih od torka zvečer do četrtka zjutraj nad 100 km/h.
-3°C
5°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Jaka in Gaja tretja na svetovnem pokalu


ŠPORT

| |
26.09.2017      13:29
A A

Jaka in Gaja tretja na svetovnem pokaluDeli:

Letošnja sezona se je pričela za Rock n Roll pare Plesnega kluba M - PLESNO MESTO res hitro. Komajda so končali plesne priprave v Izoli že jih je čakalo prvo tekmovanje v Dolenjskih Toplicah in Svetovni pokal v Budimpešti. Jaka Južnič, ki je rojen na Vrhniki in je kot Vrhničan že postal Svetovni in Evropski prvak, je s svojo novo soplesalko Gajo Malovrh iz Polhovega Gradca tudi to sezono pričel izjemno. V Dolenjskih Toplicah je prepričljivo zmagal med slovenskimi pari, v Budimpešti pa sta na Svetovnem pokalu zasedla odlično tretje mesto.

Jaka: Glede na konkurenco ter dejstvo, da se je sezona šele začela, je bilo v Budimpešti težko ocenit na katero mesto naju bodo ponesli najini plesni nastopi. Z Gajo sva čez poletje res dobro trenirala in na tekmi sva že prvo kolo odplesala zelo dobro, kazalo je celo, da lahko pričakujeva drugo mesto v finalu. V finalu pa se vse znova premeša in manjša napaka naju je stala drugega mesta, brez napake pa bi bilo dosegljivo tudi prvo mesto. Vendar za začetek sezone je to odlična uvrstitev. Hvala za vso podporo Plesnega mesta, predvsem pa trenerjem Boštjanu Pavčku in Ireni Petan, pa seveda tudi šefoma Marku in Aniti kaj naj rečem … mogoče tole: »Plesno Mesto je zakon«.

Gaja: Rock n Roll je zakon. Pred rock and roll-om sem trenirala ritmično gimnastiko in plesala na nivoju svoje osnovne šole. Rock n Roll pa je plesala moja mami in ker jabolko ne pade daleč od drevesa je tudi mene prineslo v Rock n Roll vode. Zelo sem vesela, da sva se z Jakom dobro ujela, imava odlične trenerje, klub … in ne nazadnje sva s svojim trdim delom kmalu prišla zelo visoko, tudi tokrat v Budimpešti. Želim si, da naju tudi v bodoče plesni koraki in akrobacije popeljejo na stopničke, še bolj pa se veselim vseh nastopov, snemanj z Modrijani, Čuki in v raznih TV oddajah. Pa sej vam pravim »Rock n Roll je zakon«.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Dobrova-Polhov Gradec!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Virtualni asistent
Naš časopis
Številka: 457
Izšla: 26.02.2018
Poglej Pdf
Koledar dogodkov Preglej vse
Marec 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29
20.03.2018
Danes ni dogodkov.
24.03.2018 | Kultura
Tematsko vodenje z Ireno Šinkovec
24.03.2018 | Kultura
Spuščanje gregorčkov v Božno

Bodite prvi pri oddaji mnenja.