Logo MojaObčina.si

Dobrova-Polhov Gradec

DANES
14°C
-1°C
JUTRI
17°C
0°C
5906

Bronasta državna prvakinja Tereza Kavčič

Tereza Kavčič, učenka OŠ Polhov Gradec, ime, ki v svetu športa obeta veliko. Kot učiteljica športa v OŠ Polhov Gradec imam to prijetno priložnost, da spremljam razvoj in napredek naših učencev in učenk na športnem področju. Veliko imen bi lahko omenila, vendar si tokrat posebno pozornost zasluži Tereza. Učenka, velikokrat nasmejana, včasih malce navihana, vedno pa zelo prijetna. In prava športnica. Odlična v košarki, odbojki, atletiki. Lahko bi naštevala še in še. Še posebno veliki pa so bili dosežki Tereze na vseh šolskih tekmovanjih v namiznem tenisu. Pot do državnega tekmovanja vsekakor ni bila lahka, a za Terezo, ki je na vseh ravneh tekmovanj dosegla najvišje mesto (na občinskem, področnem, četrtfinalnem in polfinalnem), ni bilo ovir. In potem je 4. junija prišlo državno tekmovanje, ki je potekalo v Murski Soboti. Konkurenca je bila velika, vsi tekmovalci pa so imeli isti cilj. Biti najboljši. Tereza je svoje delo opravila več kot z odliko. Na najpomembnejšem tekmovanju je zasedla odlično tretje mesto. Zato ji na tem mestu še enkrat iz srca čestitam za vrhunski dosežek. Za nas je zmagovalka.
Veliko naših učencev je izvrstnih športnikov, ki si bodo v prihodnjezaslužili napisano besedo in pohvale za njihove dosežke. Spodbujali jih bomo, jim stali ob strani in vsekakor v čim večji meri omogočili, da bodo svoj športni talent, trud in veselje do športa uresničevali na čim več šolskih športnih tekmovanjih.

 

Sanja Štempihar

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi