Logo MojaObčina.si

Dobrova-Polhov Gradec

DANES
3°C
-2°C
JUTRI
1°C
-2°C
Deli

Zaključek motoristične sezone

Črni Vrh, 1. oktober – Zbudili smo se v prelepo nedeljsko jutro, polno sončnih žarkov, kot nalašč za zadnje užitke motoristov pred prihajajočimi hladnimi jesenskimi dnevi in dolgo zimo. Uradno se je zaključila motoristična sezona, čeprav je večina še upala na kakšen čudovit jesenski dan. Brrr, brrr, bzzz, bzzz ... tako so se slišali glasovi najrazličnejših motorjev, ki so se pripeljali v Črni Vrh iz najrazličnejših krajev. Letos je bilo tukaj že četrtič organizirano srečanje motoristov, mopedistov in štirikolesnikov ob zaključku sezone. V tako lepem vremenu se je zbralo doslej največje število motorjev in njihovih lastnikov, ki so prišli z namenom, da prejmejo poseben blagoslov in se zahvalijo za srečno prevožene kilometre v letošnji sezoni. Najdaljšo pot do Črnega Vrha, po nam znanih podatkih, je prevozil motorist iz štajerske prestolnice – Maribora. Najmlajši udeleženci srečanja pa so bili trije mali kolesarji, ki so se pridružili motoristom. Po blagoslovu pri cerkvi, ki ga je opravil župnik Blaž, so bili prav vsi vabljeni pred dom krajanov k mizi z domačimi dobrotami. Ker pa je bila letošnja jesen res naklonjena voznikom brez strehe nad glavo, je marsikdo še kar nekaj časa po srečanju, ko smo že krepko zakorakali v jesen, veselo prišteval prevožene kilometre. Motoristi si v srcih vedno želijo, da bi bila zima čimkrajša in bi prvi pomladanski sončni žarki čimprej ogreli hribe in doline ter bi se čas užitkov na dveh kolesih spet začel. (ks)

 

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!
Digitalni marketing v Slovenij