Logo MojaObčina.si

Dobrova-Polhov Gradec

DANES
25°C
19°C
JUTRI
25°C
18°C

Za dolge zimske večere

Prišla je jesen in z njo dolgi zimski večeri, ki so kot nalašč za sprostitev ob ročnih delih, kot so kvačkanje in pletenje. Že spomladi smo imeli na Dobrovi tečaje tovrstnih ročnih del, zdaj pa z njimi nadaljujemo. Tečaji, kjer izdelujemo raznovrstne koristne in uporabne izdelke po želji tečajnic, vodi usposobljena učiteljica Suzana (www.suzana.si), ki usposablja začetnice in tudi tiste, ki hočejo nadgraditi svoje znanje. Pleteni in kvačkani izdelki postajajo vse bolj modni, zato vabimo vse zainteresirane, da se nam pridružijo vsak torek ob 17. uri  v kulturnem domu v pevski sobi  nasproti knjižnice. Tečaj obsega 8 srečanj po 3 šolske ure (cena je 5 evrov na srečanje). Informacije: 041 755 030. 

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi