Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 20.04.2018

jasno
Danes bo jasno. Pihal bo šibak veter vzhodnih smeri, na Primorskem šibka burja. Najvišje dnevne temperature bodo od 23 do 26, na Goriškem do 28 °C.
9°C | 27°C
sobota, 21.04.2018
10°C | 26°C
nedelja, 22.04.2018
10°C | 28°C
ponedeljek, 23.04.2018
10°C | 25°C
torek, 24.04.2018
11°C | 26°C
Opozorila
Petek, 20.4.2018 ob 10h
Dodatnega opozorila ni.
9°C
27°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Sosed sosedu

Uspešno leto polhograjskih balinark


SOSED SOSEDU

| |
14.11.2017      8:56
A A

Uspešno leto polhograjskih balinarkDeli:

Končali so se letošnji turnirji v balinanju. Članice ženske ekipe DU Polhov Gradec, ki smo tudi članice Balinarskega kluba Blagajana, smo s svojimi rezultati prav zadovoljne. Med letom smo pridno vrtičke obdelovale, rožice vzgajale in dober met pri balinanju imele. Junija smo organizirale turnir na domačem terenu. Turnirja se je udeležilo enajst  ekip. Tekmovalke so prišle  iz sosednjih občin in hrvaškega Lovrana. Turnir je potekal v športnem duhu in s pozitivno energijo tekmovalk. Na domačem terenu smo letos osvojile 3. mesto. Srebro in zlato je ostalo v rokah tekmovalk iz sosednjih občin. Udeležile smo se medobčinskih turnirjev območne  in regijske zveze ter 25. septembra državnega prvenstva, ki je potekalo v Škofji Loki. Odigrale smo enajst turnirjev in prejele osem pokalov: štiri za 1. mesto, enega za 2. in tri pokale za 3. mesto.
Moška ekipa DU Polhov Gradec se je letos udeležila desetih turnirjev. Na turnirju območne zveze so tekmovalci zasedli prvo mesto. Na medobčinskih tekmovanjih in regijskemu turnirju so osvojili največkrat tista mesta, ki so bolj nehvaležna. Balinarska krogla je okrogla in sreča se deli. To vedo vsi tekmovalci, saj radi pravimo: "Zdrav duh v zdravem telesu! Srečni smo, da se tekem lahko udeležujemo!"

Prihaja zimski čas, ki nas vabi na treninge in tekme zimske lige v Ljubljano. S treningi smo začeli 6., prvo tekmo v zimski ligi pa smo imeli 8. novembra. Športno društvo Zarja, Linhartova 47a, Ljubljana, nam lepo ogreva prostore, ki jih bomo uporabljali do aprila 2018. Zimskih dejavnosti v  Ljubljani se udeležujemo skupaj s člani  moške balinarske sekcije.

 

Cecilija Jarc

 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Dobrova-Polhov Gradec!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Virtualni asistent
Naš časopis
Številka: 458
Izšla: 26.03.2018
Poglej Pdf
Koledar dogodkov Preglej vse
April 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29
20.04.2018
Danes ni dogodkov.

Bodite prvi pri oddaji mnenja.