Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 19.07.2018

jasno
Danes bo pretežno jasno. Najvišje dnevne temperature bodo od 28 do 33 °C.
15°C | 31°C
petek, 18.07.2018
16°C | 31°C
sobota, 20.07.2018
17°C | 31°C
nedelja, 21.07.2018
18°C | 31°C
ponedeljek, 22.07.2018
17°C | 27°C
Opozorila
Četrtek, 19.7.2018 ob 8h
Dodatnega opozorila ni.
15°C
31°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Sosed sosedu

Srečanje članov nad 80 let


SOSED SOSEDU

| |
16.11.2017      13:06
A A

Srečanje članov nad 80 letDeli:

Društvo upokojencev Polhov Gradec je po enem letu spet organiziralo srečanje najstarejših članic in članov društva, starejših od 80 let, in sicer v petek, 27. oktobra, v Pograjskem domu. Letnega srečanja se je udeležilo 41 članov. Za člane, ki so se želeli udeležiti srečanja, pa so bili brez prevoza, je poskrbela komisija za socialno skrbstvo. Vsakoletnega srečanja se udeležijo tudi člani te komisije, poverjeniki društva, predsednik, podpredsednik, tajnica in blagajničarka društva.
Vse zbrane je najprej pozdravil predsednik društva Marjan Plestenjak in vsem zaželel vsega dobrega, zdravja, lepih trenutkov in novega srečanja prihodnje leto. Srečanja članov nad 80 let res ne gre zamuditi! Tega si lahko prav vsak izmed nas samo želi. Predsednik komisije za socialno skrbstvo Jože Bizjan je prav tako pozdravil vse člane, se jim zahvalil za udeležbo in jim zaželel dobrega počutja. Povedal je tudi, da smo letos sprejeli medse 19 članov, ki so praznovali 80. jubilej. Pozdravom se je pridružila tudi tajnica društva, ki je obvestila prisotne, da bo pred dobrim kosilom malce kulturnega programa. Član Milan Košir s Črnega Vrha je tudi letos razveselil s svojo novo pesmijo z naslovom Setnica, Setnica - naša Snica. Pesem je prebrala blagajničarka društva Milena Pustovrh. Za izvirno pesem je prejel Milan Košir velik aplavz, tajnica društva Cecilija Jarc pa se mu je zahvalila in povedala, da bo pesem arhivirana pri komisiji za kulturo.

Petkovo popoldne je minilo ob prijetnem druženju, ki so si ga vsi prisotni zaželeli ponoviti. Predsednik komisije za socialno skrbstvo Jože Bizjan je ob odhodu podaril vsakemu članu pravi rdeči nagelj z željo o ponovnem srečanju prihodnje leto.


Cecilija Jarc
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Dobrova-Polhov Gradec!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!