Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 20.10.2018

pretežno jasno
Danes bo pretežno jasno. Zjutraj in dopoldne bo po nižinah megla. Šibka burja na Primorskem bo popoldne prehodno ponehala. Najvišje dnevne temperature bodo od 17 do 21, na Primorskem do 24 °C.
9°C | 20°C
nedelja, 21.10.2018
9°C | 13°C
ponedeljek, 22.10.2018
6°C | 15°C
torek, 23.10.2018
5°C | 15°C
sreda, 24.10.2018
7°C | 19°C
Opozorila
Sobota, 20.10.2018 ob 9h
Dodatnega opozorila ni.
9°C
20°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Sosed sosedu

Srečanje članov nad 80 let


SOSED SOSEDU

| |
16.11.2017      13:06
A A

Srečanje članov nad 80 letDeli:

Društvo upokojencev Polhov Gradec je po enem letu spet organiziralo srečanje najstarejših članic in članov društva, starejših od 80 let, in sicer v petek, 27. oktobra, v Pograjskem domu. Letnega srečanja se je udeležilo 41 članov. Za člane, ki so se želeli udeležiti srečanja, pa so bili brez prevoza, je poskrbela komisija za socialno skrbstvo. Vsakoletnega srečanja se udeležijo tudi člani te komisije, poverjeniki društva, predsednik, podpredsednik, tajnica in blagajničarka društva.
Vse zbrane je najprej pozdravil predsednik društva Marjan Plestenjak in vsem zaželel vsega dobrega, zdravja, lepih trenutkov in novega srečanja prihodnje leto. Srečanja članov nad 80 let res ne gre zamuditi! Tega si lahko prav vsak izmed nas samo želi. Predsednik komisije za socialno skrbstvo Jože Bizjan je prav tako pozdravil vse člane, se jim zahvalil za udeležbo in jim zaželel dobrega počutja. Povedal je tudi, da smo letos sprejeli medse 19 članov, ki so praznovali 80. jubilej. Pozdravom se je pridružila tudi tajnica društva, ki je obvestila prisotne, da bo pred dobrim kosilom malce kulturnega programa. Član Milan Košir s Črnega Vrha je tudi letos razveselil s svojo novo pesmijo z naslovom Setnica, Setnica - naša Snica. Pesem je prebrala blagajničarka društva Milena Pustovrh. Za izvirno pesem je prejel Milan Košir velik aplavz, tajnica društva Cecilija Jarc pa se mu je zahvalila in povedala, da bo pesem arhivirana pri komisiji za kulturo.

Petkovo popoldne je minilo ob prijetnem druženju, ki so si ga vsi prisotni zaželeli ponoviti. Predsednik komisije za socialno skrbstvo Jože Bizjan je ob odhodu podaril vsakemu članu pravi rdeči nagelj z željo o ponovnem srečanju prihodnje leto.


Cecilija Jarc
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Dobrova-Polhov Gradec!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Virtualni asistent
Naš časopis
Številka: 463
Izšla: 01.10.2018
Poglej Pdf
Koledar dogodkov Preglej vse
Oktober 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29
20.10.2018
Danes ni dogodkov.
27.10.2018 | Družabni dogodki
3.MEDGENERACIJSKO DRUŽENJE

Bodite prvi pri oddaji mnenja.