Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 22.09.2018

oblačno
Danes bo oblačno, dež se bo od severa in zahoda dopoldne razširil nad vso Slovenijo. Predvsem na Primorskem bodo možne posamezne nevihte. Prehodno bo zapihal severovzhodnik, ob morju pa bo še pihal jugo. Popoldne bo dež od severovzhoda počasi slabel, okoli poldneva bo na Primorskem začela pihati zmerna burja. Hladilo se bo, popoldanske temperature bodo le od 10 do 13, ob morju okoli 18 °C.
16°C | 18°C
nedelja, 21.09.2018
14°C | 30°C
ponedeljek, 23.09.2018
11°C | 25°C
torek, 24.09.2018
13°C | 19°C
sreda, 25.09.2018
4°C | 16°C
Opozorila
Sobota, 22.9.2018 ob 8h
Danes dopoldne bodo predvsem na Gorenjskem, severnem Primorskem in deloma v osrednji Sloveniji možni krajevni nalivi, zaradi katerih pričakujemo močnejši porast hudourniških vodotokov.
16°C
18°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Sosed sosedu

Pustovanje s Silaqom


SOSED SOSEDU

| |
15.03.2017      8:05
A A

Pustovanje s Silaqom


Vsako leto študentsko društvo Silaq pripravi pustovanje za otroke in odrasle. Letos ni bilo nič drugače.


Deli:

V petek pred počitnicami, 24. februarja, so se pred vrati Kulturnega doma Šentjošt zbrale maškare. Princeske, vitezi, smučarski skakalci, čarovnice, močeradi in še mnogi drugi so skupaj z ekipo bronastih slovenskih rokometašev (v katere smo bili preoblečeni animatorji) začeli s kratkim ogrevanjem. Najprej so bile na vrsti naše glasilke, sledile pa so še roke in noge. Po nekaj odpetih bansih smo se posedli in počakali na nadaljnja navodila. Čakalo nas je napeto tekmovanje, v katerem so morale skupine sestaviti kratko koreografijo na pustno pesem in pojesti celo čokolado le z vilicami in noži (pa tudi igralno kocko). Sliši se zapleteno, a kljub temu so se vse maškare prebile skozi naloge in osvojile glavno nagrado, krofe. Sledilo je še kratko  pustno rajanje, nato pa je večino maškar domov pregnal sneg (namesto one njega).

 

Mirjam Tominc, Študentsko društvo Silaq 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Dobrova-Polhov Gradec!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!