Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 18.07.2018

jasno
Popoldne bo povečini sončno. Ponekod bo pihal severozahodni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 27 do 32 °C.
16°C | 31°C
četrtek, 19.07.2018
15°C | 31°C
petek, 20.07.2018
16°C | 30°C
sobota, 21.07.2018
17°C | 28°C
nedelja, 22.07.2018
17°C | 25°C
Opozorila
Sreda, 18.7.2018 ob 14h
Dodatnega opozorila ni.
16°C
31°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Sosed sosedu

Pustovanje s Silaqom


SOSED SOSEDU

| |
15.03.2017      8:05
A A

Pustovanje s Silaqom


Vsako leto študentsko društvo Silaq pripravi pustovanje za otroke in odrasle. Letos ni bilo nič drugače.


Deli:

V petek pred počitnicami, 24. februarja, so se pred vrati Kulturnega doma Šentjošt zbrale maškare. Princeske, vitezi, smučarski skakalci, čarovnice, močeradi in še mnogi drugi so skupaj z ekipo bronastih slovenskih rokometašev (v katere smo bili preoblečeni animatorji) začeli s kratkim ogrevanjem. Najprej so bile na vrsti naše glasilke, sledile pa so še roke in noge. Po nekaj odpetih bansih smo se posedli in počakali na nadaljnja navodila. Čakalo nas je napeto tekmovanje, v katerem so morale skupine sestaviti kratko koreografijo na pustno pesem in pojesti celo čokolado le z vilicami in noži (pa tudi igralno kocko). Sliši se zapleteno, a kljub temu so se vse maškare prebile skozi naloge in osvojile glavno nagrado, krofe. Sledilo je še kratko  pustno rajanje, nato pa je večino maškar domov pregnal sneg (namesto one njega).

 

Mirjam Tominc, Študentsko društvo Silaq 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Dobrova-Polhov Gradec!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!