Logo MojaObčina.si

Dobrova-Polhov Gradec

DANES
14°C
2°C
JUTRI
4°C
-6°C

Prvomajska budnica spet v naših krajih

Pravijo, da tradicija šteje in Godba Dobrova - Polhov Gradec se drži tega reka, tako bo tudi letos v zgodnjem prvomajskem jutru budila k praznovanju vse občane naše občine. Letos se bo prvomajska budnica začela ob 6.00 zjutraj na Brišah, sledi Šentjošt, pot nas bo vodila nazaj preko Polhovega Gradca na obisk v sosednjo občino – Podolnico, nato nazaj preko Gabrja do Dobrove z zaključkom v Komaniji. Mladi godbeniki nas bodo razveseljevali z dobro glasbo, mladostno energijo in nasmehom. In ker je dela prost dan, so vsi izgovori odveč. Sprejmimo jih odprtih rok, veseli bodo tudi kakšnega okrepčila ali prigrizka. Da bi le držalo do prihodnjega leta in bo prvomajska budnica postala pričakovanje vseh nas.

 

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!