Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 17.11.2018

pretežno jasno
Ponoči bo na Primorskem precej jasno, drugod bo delno jasno z občasno nekoliko povečano oblačnostjo. Pihal bo severovzhodni veter, na Primorskem zmerna burja. Jutranje temperature bodo od -1 do 3, na Primorskem do 6 °C.
2°C | 7°C
nedelja, 18.11.2018
2°C | 6°C
ponedeljek, 19.11.2018
1°C | 5°C
torek, 20.11.2018
1°C | 3°C
Opozorila
Petek, 16.11.2018 ob 18h
V soboto in v nedeljo bodo najmočnejši sunki burje predvsem v Vipavski dolini lahko presegli hitrost 100 km/h.
2°C
7°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Sosed sosedu

Prvomajska budnica spet v naših krajih


SOSED SOSEDU

| |
24.04.2017      8:37
A A

Prvomajska budnica spet v naših krajihDeli:

Pravijo, da tradicija šteje in Godba Dobrova - Polhov Gradec se drži tega reka, tako bo tudi letos v zgodnjem prvomajskem jutru budila k praznovanju vse občane naše občine. Letos se bo prvomajska budnica začela ob 6.00 zjutraj na Brišah, sledi Šentjošt, pot nas bo vodila nazaj preko Polhovega Gradca na obisk v sosednjo občino – Podolnico, nato nazaj preko Gabrja do Dobrove z zaključkom v Komaniji. Mladi godbeniki nas bodo razveseljevali z dobro glasbo, mladostno energijo in nasmehom. In ker je dela prost dan, so vsi izgovori odveč. Sprejmimo jih odprtih rok, veseli bodo tudi kakšnega okrepčila ali prigrizka. Da bi le držalo do prihodnjega leta in bo prvomajska budnica postala pričakovanje vseh nas.

 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Dobrova-Polhov Gradec!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!