Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 28.06.2017

oblačno
Popoldne bo na vzhodu sprva še precej jasno, drugod bo spremenljivo oblačno. Krajevne padavine, deloma nevihte se bodo krepile in postopno širile proti vzhodu. Pihal bo južni do jugozahodni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 23 do 30, na vzhodu do 32 stopinj C.
18°C | 27°C
četrtek, 29.06.2017
17°C | 25°C
petek, 30.06.2017
16°C | 26°C
sobota, 01.07.2017
16°C | 25°C
nedelja, 02.07.2017
14°C | 25°C
Opozorila
Sreda, 28.6.2017 ob 12h
Danes popoldne in zvečer bodo že lahko nastale močnejše nevihte, ob prehodu vremenske fronte v noči na četrtek pa bodo ob nevihtah krajevna neurja predvsem z nalivi in močnejšimi sunki vetra.
18°C
27°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Sosed sosedu

Polhograjski folkloristi v oddaji Je bella ......


SOSED SOSEDU

| |
22.05.2014      12:49
A A

Polhograjski folkloristi v oddaji Je bella cesta


V mesecu marcu smo na komercialni televiziji v prvi oddaji nove sezone Je belle ceste, ki jo vodi in oblikuje vselej zabavni Klemen Slakonja, lahko prepoznali posnetek iz Polhograjskih dolomitov in polhograjsko folklorno skupino Grof Blagaj.


Deli:

Izredno priljubljeni slovenski voditelj in predvsem odličen imitator, Klemen Slakonja, je s soustvarjalci za prvo oddajo Je bella cesta v novi sezoni pripravil imitacijo najbolj priljubljenega slovenskega narodno-zabavnega ansambla Modrijani. V videospotu, ki so ga posneli na kmetiji odprtih vrat Pr' Mehačk na Setnici nad Polhovim Gradcem, se je mojster imitacije predstavil v vlogah kar vseh štirih članov ansambla. V spotu pa smo lahko prepoznali tudi polhograjsko folklorno skupino Grof Blagaj, ki se je vrtela v ritmu priredbe Gromska strela.

O zabavni izkušnji s snemanja njihova vodja Anita Kobe pravi: "Od prve do zadnje minute snemanja smo bili nasmejani in dobre volje, povsem sproščeni in brez treme, saj je pesem Gromska strela nekakšna priredba oziroma parodija na skladbo Modrijanov, ki jih vsi poznamo. Je pa treba poudariti, da je Klemen Slakonja kljub zabavni vlogi izredno profesionalen, kakor tudi celotna ekipa, ki je bila prisotna na snemanju. V prijetnem vzdušju je snemanje potekalo hitro in brez zapletov, brez desetkratnih ponovitev in ustavljanj. Scenarij je bil natančno dodelan, navodila pa jasna in preprosta."

Videospot je požel neverjeten odziv gledalcev, tako oboževalcev Klemna Slakonje kot oboževalcev imitiranih Modrijanov, gotovo pa tudi oboževalcev folklorne skupine Grof Blagaj. Do danes je namreč naštel že skoraj 170.000 ogledov, še vedno pa si ga lahko ogledate na naslovu https://www.youtube.com/watch?v=v5Za03OJ62A&list=RDv5Za03OJ62A.

 

Nadja Prosen Verbič, Foto: Katja Goljat
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Dobrova-Polhov Gradec!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Virtualni asistent
Naš časopis
Številka: 450
Izšla: 26.06.2017
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.