Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 22.10.2017

oblačno
Ponoči in v jutranjih urah se bo postopno povsod pooblačilo. Zjutraj bodo na zahodu že možne rahle padavine, drugod bo še suho. Najnižje jutranje temperature bodo od 6 do 11, na obali do 15 stopinj C.
10°C | 13°C
torek, 23.10.2017
7°C | 13°C
sreda, 24.10.2017
4°C | 16°C
četrtek, 25.10.2017
7°C | 13°C
Opozorila
Sobota, 21.10.2017 ob 16h
V nedeljo popoldne bo na Primorskem zapihala zmerna do močna burja, ki bo do ponedeljka zjutraj oslabela. Na izpostavljenih mestih bodo najmočnejši sunki vetra dosegali hitrost od 100 do 120 km/h.
10°C
13°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Sosed sosedu

Polhograjski folkloristi v oddaji Je bella ......


SOSED SOSEDU

| |
22.05.2014      12:49
A A

Polhograjski folkloristi v oddaji Je bella cesta


V mesecu marcu smo na komercialni televiziji v prvi oddaji nove sezone Je belle ceste, ki jo vodi in oblikuje vselej zabavni Klemen Slakonja, lahko prepoznali posnetek iz Polhograjskih dolomitov in polhograjsko folklorno skupino Grof Blagaj.


Deli:

Izredno priljubljeni slovenski voditelj in predvsem odličen imitator, Klemen Slakonja, je s soustvarjalci za prvo oddajo Je bella cesta v novi sezoni pripravil imitacijo najbolj priljubljenega slovenskega narodno-zabavnega ansambla Modrijani. V videospotu, ki so ga posneli na kmetiji odprtih vrat Pr' Mehačk na Setnici nad Polhovim Gradcem, se je mojster imitacije predstavil v vlogah kar vseh štirih članov ansambla. V spotu pa smo lahko prepoznali tudi polhograjsko folklorno skupino Grof Blagaj, ki se je vrtela v ritmu priredbe Gromska strela.

O zabavni izkušnji s snemanja njihova vodja Anita Kobe pravi: "Od prve do zadnje minute snemanja smo bili nasmejani in dobre volje, povsem sproščeni in brez treme, saj je pesem Gromska strela nekakšna priredba oziroma parodija na skladbo Modrijanov, ki jih vsi poznamo. Je pa treba poudariti, da je Klemen Slakonja kljub zabavni vlogi izredno profesionalen, kakor tudi celotna ekipa, ki je bila prisotna na snemanju. V prijetnem vzdušju je snemanje potekalo hitro in brez zapletov, brez desetkratnih ponovitev in ustavljanj. Scenarij je bil natančno dodelan, navodila pa jasna in preprosta."

Videospot je požel neverjeten odziv gledalcev, tako oboževalcev Klemna Slakonje kot oboževalcev imitiranih Modrijanov, gotovo pa tudi oboževalcev folklorne skupine Grof Blagaj. Do danes je namreč naštel že skoraj 170.000 ogledov, še vedno pa si ga lahko ogledate na naslovu https://www.youtube.com/watch?v=v5Za03OJ62A&list=RDv5Za03OJ62A.

 

Nadja Prosen Verbič, Foto: Katja Goljat
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Dobrova-Polhov Gradec!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Virtualni asistent
Naš časopis
Številka: 452
Izšla: 25.09.2017
Poglej Pdf
Koledar dogodkov Preglej vse
Oktober 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
21.10.2017 | Kultura
Damski orkester

Bodite prvi pri oddaji mnenja.