Logo MojaObčina.si

Dobrova-Polhov Gradec

DANES
14°C
0°C
JUTRI
14°C
-1°C
Deli

Poletno srečanje članov DU

Upravni odbor DU Polhov Gradec je povabil svoje člane na poletno srečanje v naravi. Srečanje je bilo v soboto, 7. julija, pri balinišču Balinarskega kluba Blagajana v Polhovem Gradcu. Srečanja se je udeležilo lepo število članov DU. Po dveh letih smo se srečali ponovno v Polhovem Gradcu. Bil je lep sončen dan, ki ni bil niti prevroč. Hladno senčico smo našli pod krošnjami dreves v neposredni bližini balinišča in mirne, čiste Božne. Predsednica društva upokojencev Cecilija Jarc je z veseljem pozdravila vse prisotne, ki smo se srečanja udeležili. Zaželela je prijetno druženje ter lepo in zdravo preživljanje poletnih dni. Zahvalila se je za organizacijo in pomoč pri izvedbi dogodka vsem članom UO, posebno pa Ladu Nartniku in Janezu Novaku. Zahvalila se je tudi tistim članom DU, ki so na srečanje pripeljali člane, ki nimajo lastnega prevoza. Ker je zadišalo iz kuharskega lonca, je zaželela vsem še: "Dober tek!" Člani smo bili izjemno zadovoljni in veseli, da se lahko srečamo tudi med letom. Bogate življenjske izkušnje, ki jih imamo, popestrijo tak dogodek. Ker je bilo pozitivne energije in dobre volje dovolj, smo skupaj zapeli ob zvokih harmonike. Saj to je zdravilo brez recepta, za dušo in telo. Z željo, da se srečamo tudi prihodnje leto, smo se poslovili.

Cecilija Jarc

 

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi