Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 16.10.2018

oblačno
Danes bo pretežno oblačno, nekaj manj oblačnosti bo v severni Sloveniji. Predvsem v južni polovici bodo občasno možne rahle krajevne padavine. Najvišje dnevne temperature bodo od 15 do 18, na Primorskem do 21 °C.
10°C | 18°C
sreda, 15.10.2018
10°C | 14°C
četrtek, 17.10.2018
11°C | 17°C
petek, 18.10.2018
11°C | 20°C
sobota, 19.10.2018
9°C | 21°C
Opozorila
Torek, 16.10.2018 ob 6h
Dodatnega opozorila ni.
10°C
18°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Sosed sosedu

Poletno srečanje članov DU


SOSED SOSEDU

| |
29.08.2018      8:56
A A

Poletno srečanje članov DUDeli:

Upravni odbor DU Polhov Gradec je povabil svoje člane na poletno srečanje v naravi. Srečanje je bilo v soboto, 7. julija, pri balinišču Balinarskega kluba Blagajana v Polhovem Gradcu. Srečanja se je udeležilo lepo število članov DU. Po dveh letih smo se srečali ponovno v Polhovem Gradcu. Bil je lep sončen dan, ki ni bil niti prevroč. Hladno senčico smo našli pod krošnjami dreves v neposredni bližini balinišča in mirne, čiste Božne. Predsednica društva upokojencev Cecilija Jarc je z veseljem pozdravila vse prisotne, ki smo se srečanja udeležili. Zaželela je prijetno druženje ter lepo in zdravo preživljanje poletnih dni. Zahvalila se je za organizacijo in pomoč pri izvedbi dogodka vsem članom UO, posebno pa Ladu Nartniku in Janezu Novaku. Zahvalila se je tudi tistim članom DU, ki so na srečanje pripeljali člane, ki nimajo lastnega prevoza. Ker je zadišalo iz kuharskega lonca, je zaželela vsem še: "Dober tek!" Člani smo bili izjemno zadovoljni in veseli, da se lahko srečamo tudi med letom. Bogate življenjske izkušnje, ki jih imamo, popestrijo tak dogodek. Ker je bilo pozitivne energije in dobre volje dovolj, smo skupaj zapeli ob zvokih harmonike. Saj to je zdravilo brez recepta, za dušo in telo. Z željo, da se srečamo tudi prihodnje leto, smo se poslovili.

Cecilija Jarc

 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Dobrova-Polhov Gradec!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!