Logo MojaObčina.si

Dobrova-Polhov Gradec

DANES
12°C
-2°C
JUTRI
8°C
7°C
Deli

Poletno srečanje članov DU

Upravni odbor DU Polhov Gradec je povabil svoje člane na poletno srečanje v naravi. Srečanje je bilo v soboto, 20. julija, v Črnem Vrhu, ob 14. uri v objemu črnovrškega hribovja.

Srečanje je potekalo pri kulturnem domu v Črnem Vrhu. Srečanja se je udeležilo lepo število članov DU. Ugotovili smo, da smo se prvič zbrali v tako velikem številu. Veliko članov je prišlo prav iz Črnega Vrha in sosednjih vasi. Druga polovica, ki je prišla iz doline, pa po številu ni nič kaj dosti zaostajala za domačini. Imeli smo lep sončen dan, ki ni bil niti prevroč. Hladno senčico smo našli pod krošnjami dreves in tudi v kulturnem domu. Predsednica društva Cecilija Jarc je z veseljem pozdravila vse prisotne, ki smo se srečanja udeležili. Zaželela nam je prijetno druženje ter lepo in zdravo preživljanje poletnih dni. Predsednica DU se je tudi zahvalila za dobro organizacijo in pomoč pri izvedbi dogodka Jožetu Bizjanu in Ladu Nartniku. Posebno zahvalo pa so prejele vse pridne članice, ki so napekle polno sladkih dobrot. Poskrbele so tudi za osvežitev s sadjem. Z ražnja pa smo bili deležni dobrot izpod prstov dua Dolinar. Člani smo bili na srečanju izjemno zadovoljni in veseli, da se lahko srečamo  tudi med letom. Uživali smo lahko v lepi naravi, ki nas je obdajala, in imeli smo čudovit pogled v dolino na polhograjsko hribovje. Naš član Milan Košir nas je zopet razveselil s svojo pesniško žilico. Pesem Posiveli so lasje, a spomini še žive je prebrala Milena Pustovrh. Ob zaključku smo tudi zapeli in zaplesali. Zaigral nam je pravi medgeneracijski trio. Pavel Pogačar, kitara in vokal, Franc Trobec, klarinet, njegov vnuk Rafko, harmonika. Čestitke novonastalemu triu. UO DU Polhov Gradec se zahvaljuje najemniku lokala Bife Dom za gostoljubje, ki smo ga bili deležni.

Za DU Cecilija Jarc

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi