Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 19.11.2018

oblačno
Danes bo na Primorskem delno jasno, pihala bo šibka do zmerna burja. Drugod bo oblačno, občasno bo rahlo snežilo. Najvišje dnevne temperature bodo od 0 do 4, na Primorskem do okoli 9 °C.
2°C | 3°C
torek, 18.11.2018
1°C | 6°C
sreda, 20.11.2018
2°C | 4°C
četrtek, 21.11.2018
2°C | 5°C
petek, 22.11.2018
6°C | 6°C
Opozorila
Ponedeljek, 19.11.2018 ob 6h
Dodatnega opozorila ni.
2°C
3°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Sosed sosedu

Podelili priznanja barjanec


SOSED SOSEDU

| |
21.12.2017      8:03
A A

Podelili priznanja barjanecDeli:

V četrtek, 14. decembra zvečer je Območna obrtno-podjetniška zbornica Ljubljana Vič praznovala osmo obletnico odprtja nove poslovne stavbe in že devetič po vrsti trem članom, najzaslužnejšim obrtnikom in podjetnikom podelila priznanja barjanec. Biti marljiv in pošten podjetnik je pomembno za obrtniško in širšo družbeno skupnost, kajti podjetniški uspeh je tesno povezan z njo. Barjanec je tudi spodbuda za vse, da vsakodnevno pomagajo drugim in se zavedajo svoje družbene odgovornosti. Le tako lahko hitreje in močneje dosegajo vedno nove cilje.


Priznanje barjanec lahko prejme samostojni podjetnik ali zakoniti zastopnik podjetja, če je ali je bil v tekočem ali preteklem letu aktivni član ali zakoniti zastopnik pravne osebe, ki je članica zbornice. Vsak član lahko dobi tako priznanje samo enkrat. Pri podelitvi priznanja barjanec se upoštevajo merila, kot so urejenost poslovnih prostorov, ugled obrtnika, tradicija in aktivno delovanje v širši skupnosti.

Priznanje barjanec so prejeli Janez Kupljenik, Klima instalacije Kupljenik, prezračevanje, klimatiziranje, prodaja, servis, iz Škofljice, Tilen Petrič, Avtomojster, trgovina in storitve, iz Ljubljane ter Peter Svete, kamnoseštvo Svete, iz Preserja. V nadaljevanju podrobneje predstavljamo nagrajence, ki so se z nesebičnim delom posebej izkazali tudi v okviru lokalne skupnosti.

 

Mag. Peter Grabner, sekretar OOZ Ljubljana Vič
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Dobrova-Polhov Gradec!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!