Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 16.11.2018

delno oblačno
Ponoči bo na Primorskem in v gorah precej jasno, drugod bo zmerno do pretežno oblačno. Na Primorskem bo pihala šibka burja.
4°C | 10°C
sobota, 15.11.2018
8°C | 12°C
nedelja, 17.11.2018
3°C | 8°C
ponedeljek, 18.11.2018
0°C | 6°C
torek, 19.11.2018
1°C | 3°C
Opozorila
Četrtek, 15.11.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
4°C
10°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Sosed sosedu

Počitniško druženje v Črnem Vrhu


SOSED SOSEDU

| |
12.03.2018      10:03
A A

Počitniško druženje v Črnem Vrhu


Komaj smo zakorakali v novo leto, že so bile na vrsti zimske počitnice za otroke. V Črnem Vrhu smo jih začeli aktivno kar prvi dan. Ker se otroci radi družijo tudi ko niso v šoli, smo se v KD Črni Vrh odločili, da jim malo popestrimo proste dni.


Deli:

Pripravili smo ustvarjalno-družabno srečanje. Srečanja  se je udeležilo preko 30 otrok, nekaj animatorjev in tudi nekaj mamic, ki so spremljale male ustvarjalce.

Tokrat so bili naši otroci pravi likovni umetniki. Vse je potekalo v duhu »packanja« in ustvarjanja z barvami. Za najmlajše, ki so še premajhni za barvanje, pa smo pripravili otroški igralni kotiček s kockami, avtomobilčki in ……

Vsak otrok je  prejeli  svojo majico, ki jo je poslikal po lastnih željah. Kdor pa je želel,  je lahko  poslikal še svojo stekleničko in barval kamenčke.

S pravim užitkom smo se odrasli ozirali na njihove umetnine. Kako izvirno so nastajale pisane majice, iz stekleničk so nastajale lepe  vaze, navadni kamenčki pa so dobili čisto drug izgled in s svojimi živimi barvami vabili naše poglede.

In kaj je sledilo na koncu? Sladko presenečenje, ki sedaj sploh ni več presenečenje, ampak že skoraj obveznost. Palačinke! Te so nastajale izpod rok našega »peka Žana« v neposredni bližini otrok. Tako se  je mamljivi vonj širil med njih že v času njihovega ustvarjanja. Nadvse so jih mikale, zato so nekateri zelo na hitro končali svoje izdelke, da bi se kar se da hitro posladkali. Ko so se okrepčali s palačinkami in čajem, so se še malo poigrali in našega druženja je bilo konec.

Otroci so vse izdelke odnesli domov, da jih bodo spominjali na prvi veseli dan zimskih počitnic. Ker pa je bil pred njimi še cel teden prost, upamo, da so ga otroci dobro izkoristili, kljub ne najbolj ugodnemu vremenu.

Saša in Katja

 

 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Dobrova-Polhov Gradec!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Virtualni asistent
Naš časopis
Številka: 464
Izšla: 05.11.2018
Poglej Pdf
Koledar dogodkov Preglej vse
November 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25
16.11.2018
Danes ni dogodkov.
17.11.2018 | Kultura
Na kmetih
17.11.2018 | Kultura
Na kmetih
18.11.2018 | Kultura
Voden ogled Muzeja pošte in telekomunikacij za seniorje