Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 28.06.2017

oblačno
Popoldne bo na vzhodu sprva še sončno in vroče, drugod bo spremenljivo oblačno. Krajevne padavine, deloma nevihte se bodo krepile in postopno širile proti vzhodu. Pihal bo južni do jugozahodni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 23 do 30, na vzhodu do 32 stopinj C.
18°C | 27°C
četrtek, 29.06.2017
17°C | 25°C
petek, 30.06.2017
16°C | 26°C
sobota, 01.07.2017
16°C | 25°C
nedelja, 02.07.2017
14°C | 25°C
Opozorila
Sreda, 28.6.2017 ob 13h
Danes popoldne in zvečer bodo nastale močnejše nevihte, ob prehodu vremenske fronte v noči na četrtek pa bodo ob nevihtah krajevna neurja predvsem z nalivi in močnejšimi sunki vetra.
18°C
27°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Sosed sosedu

Plesno mesto pozdravilo počitnice


SOSED SOSEDU

| |
16.05.2017      13:23
A A

Plesno mesto pozdravilo počitnice


Na prireditvi Plesnega mesta z naslovom Pozdrav počitnicam se je na Dobrovi zbralo preko 600 plesalcev, ki jih je na tribunah spremljajo preko 1200 obiskovalcev.


Deli:

Težko je našteti vse skladbe in plesne zgodbe, ki so jih plesalci tokrat združili v pravljici o Plesni ribici. Vsemu dogajanju so dali prav poseben pečat glasbeniki ansambla Modrijani, s katerimi so plesalci Plesnega mesta letos posneli videospot "Rock me", ki ima že krepko več kot 3.000.000 ogledov na Youtube, skupaj pa so nastopili tudi na Noči Modrijanov, Slovenskem pozdravu in z Blažem Švabom ter Darjo Gajšek odprli festival Polka in valček. Še večje presenečenje na prireditvi pa sta bila Saška Lendero in Miha Hercog, ki sta na oder povabila žametni glas slovenske popevke Eldo Viler. Gospo Eldo so po njenem res čustvenem nastopu s skladbo Ti si moja ljubezen meščani Plesnega mesta še posebej presenetili, saj so ji poklonili sodobno trokolo, s katerim bo kljub operaciji kolka lahko uživala na svojih potepih po Šiški. Seveda je bil z njimi znova tudi "Talking Tom", ki je s svojimi plesnimi prijatelji predstavil čisto nov Poletni plesni miks, ki ga bodo med letošnjim poletjem zaplesali mnogi otroci, pa morda z njimi tudi njihove celotne družine, saj Plesno mesto in "Talking Tom" pripravljata nov videospot, s katerim se bo plesa lahko naučil prav vsak. (NČ, foto: Miha Godec)

 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Dobrova-Polhov Gradec!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Virtualni asistent
Naš časopis
Številka: 450
Izšla: 26.06.2017
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.