Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 24.10.2017

pretežno jasno
Ponoči se bo od zahod zjasnilo in zjutraj bo povsod pretežno jasno. Predvsem v severni in vzhodni Sloveniji bo pihal okrepljen severni veter. Najnižje jutranje temperature bodo od 3 do 8, v zatišnih legah okoli 0 stopinj C.
4°C | 17°C
sreda, 25.10.2017
3°C | 14°C
četrtek, 26.10.2017
3°C | 19°C
petek, 27.10.2017
6°C | 19°C
sobota, 28.10.2017
8°C | 15°C
Opozorila
Ponedeljek, 23.10.2017 ob 17h
Dodatnega opozorila ni.
4°C
17°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Sosed sosedu

Plesno mesto pozdravilo počitnice


SOSED SOSEDU

| |
16.05.2017      13:23
A A

Plesno mesto pozdravilo počitnice


Na prireditvi Plesnega mesta z naslovom Pozdrav počitnicam se je na Dobrovi zbralo preko 600 plesalcev, ki jih je na tribunah spremljajo preko 1200 obiskovalcev.


Deli:

Težko je našteti vse skladbe in plesne zgodbe, ki so jih plesalci tokrat združili v pravljici o Plesni ribici. Vsemu dogajanju so dali prav poseben pečat glasbeniki ansambla Modrijani, s katerimi so plesalci Plesnega mesta letos posneli videospot "Rock me", ki ima že krepko več kot 3.000.000 ogledov na Youtube, skupaj pa so nastopili tudi na Noči Modrijanov, Slovenskem pozdravu in z Blažem Švabom ter Darjo Gajšek odprli festival Polka in valček. Še večje presenečenje na prireditvi pa sta bila Saška Lendero in Miha Hercog, ki sta na oder povabila žametni glas slovenske popevke Eldo Viler. Gospo Eldo so po njenem res čustvenem nastopu s skladbo Ti si moja ljubezen meščani Plesnega mesta še posebej presenetili, saj so ji poklonili sodobno trokolo, s katerim bo kljub operaciji kolka lahko uživala na svojih potepih po Šiški. Seveda je bil z njimi znova tudi "Talking Tom", ki je s svojimi plesnimi prijatelji predstavil čisto nov Poletni plesni miks, ki ga bodo med letošnjim poletjem zaplesali mnogi otroci, pa morda z njimi tudi njihove celotne družine, saj Plesno mesto in "Talking Tom" pripravljata nov videospot, s katerim se bo plesa lahko naučil prav vsak. (NČ, foto: Miha Godec)

 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Dobrova-Polhov Gradec!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Virtualni asistent
Naš časopis
Številka: 452
Izšla: 25.09.2017
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.