Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 18.02.2018

oblačno
Ponoči se bodo začele pojavljati rahle padavine, ki se bodo proti jutru nekoliko okrepile. Meja sneženja bo sprva na okoli 500 m nad morjem, proti jutru pa se bo spuščala. Tu in tam v notranjosti prehodno ni izključen pojav poledice.
2°C | 5°C
ponedeljek, 19.02.2018
-1°C | 2°C
torek, 20.02.2018
-1°C | 2°C
sreda, 21.02.2018
-1°C | 2°C
četrtek, 22.02.2018
-1°C | 3°C
Opozorila
Sobota, 17.2.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
2°C
5°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Sosed sosedu

Plesna pravljica z babico Zimo


SOSED SOSEDU

| |
12.01.2018      12:26
A A

Plesna pravljica z babico ZimoDeli:

Plesno mesto seveda že dobro poznate, saj je na Vrhniki in v njeni širši okolici prisotno že skoraj 30 let. Morda ste bili v teh letih tudi na kakšni od njihovih decembrskih prireditev, ko otroke obiščejo dobri možje, a lani ni bilo tako … Tokrat je otroke obiskal Talking Tom in jim pripravil lepo presenečenje. Najprej je sam zaplesal s plesnimi prijatelji, nato pa je oder prepustil Babici Zimi in njeni pravljici. Na prireditvi je zaplesalo preko 600 otrok in mladih, med njimi celo mamice z dojenčki. Dvorana na Dobravi je pokala po šivih, saj so bili tribune in sedeži ob plesiščih zasedeni do zadnjega. Tule je nekaj fotografij, še več jih boste našli na Facebook in spletni strani Plesnega mesta.
(mh)
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Dobrova-Polhov Gradec!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!