Logo MojaObčina.si

Dobrova-Polhov Gradec

DANES
31°C
18°C
JUTRI
31°C
19°C
Deli

Plesna pravljica z babico Zimo

Plesno mesto seveda že dobro poznate, saj je na Vrhniki in v njeni širši okolici prisotno že skoraj 30 let. Morda ste bili v teh letih tudi na kakšni od njihovih decembrskih prireditev, ko otroke obiščejo dobri možje, a lani ni bilo tako … Tokrat je otroke obiskal Talking Tom in jim pripravil lepo presenečenje. Najprej je sam zaplesal s plesnimi prijatelji, nato pa je oder prepustil Babici Zimi in njeni pravljici. Na prireditvi je zaplesalo preko 600 otrok in mladih, med njimi celo mamice z dojenčki. Dvorana na Dobravi je pokala po šivih, saj so bili tribune in sedeži ob plesiščih zasedeni do zadnjega. Tule je nekaj fotografij, še več jih boste našli na Facebook in spletni strani Plesnega mesta.
(mh)

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi