Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 24.06.2017

pretežno oblačno
Ponoči in zjutraj bo delno jasno s spremenljivo oblačnostjo. Nekatere nevihte se lahko zavlečejo tudi v večerni čas. Najnižje jutranje temperature bodo od 17 do 22, v alpskih dolinah okoli 14 stopinj C.
21°C | 33°C
nedelja, 25.06.2017
21°C | 29°C
ponedeljek, 26.06.2017
17°C | 31°C
torek, 27.06.2017
17°C | 32°C
sreda, 28.06.2017
18°C | 33°C
Opozorila
Petek, 23.6.2017 ob 20h
Zvečer so še možne močnejše nevihte z nalivi in sunki vetra, ni izključen tudi pojav toče. Ob tem so možni porasti hudourniških voda.
21°C
33°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Sosed sosedu

Piknik DU Dobrova


SOSED SOSEDU

| |
14.08.2015      10:29
A A

Piknik DU Dobrova


Poznopomladanski pikniki so v delovanju Društva upokojencev Dobrova že zdavnaj dobili tradicionalni značaj. Običajno nam služi tudi vreme in tako je bilo tudi letos. Kljub temu da nas je v društvo včlanjenih preko štiristo, pa se žal nikoli ne srečamo vsi.


Deli:

Nekateri imajo žal zdravstvene težave in se tako piknika ne morejo udeležiti. Ponavadi se nas zbere okoli sto, letos pa je prišlo 105 naših članov. Čeprav številka ni tako visoka, zahteva veliko priprave. Potrebno je kupiti kakovostno meso, ga pripraviti na poseben način, speči in pripraviti priloge. Pijačo nam običajno nudi manjši bife v okviru ŠRC Dobrova in za vse vedno brezplačno skuha tudi dobro kavo. Poskrbi pa tudi za dobro postrežbo. Kako povezano deluje društvo, kaže tudi pripravljenost članov za pripravo prostora in peko mesa. Vedno se nekaj ur prej zbere večje število članov, kot bi sicer to bilo nujno potrebno. Je pa res, da so glavni organizatorji kar člani upravnega odbora društva. Letos za spremembo nismo imeli »žive" glasbe, smo pa lahko več pozornosti posvetili našemu druženju. Na koncu vsi ugotavljamo, da čas v prijetni družbi res hitro mine.

 

Rajko Komar
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Dobrova-Polhov Gradec!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Virtualni asistent
Naš časopis
Številka: 449
Izšla: 29.05.2017
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.