Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 25.09.2018

pretežno jasno
Ponoči bo pretežno jasno. Na Primorskem bo pihala šibka do zmerna burja. Najnižje jutranje temperature bodo od 1 do 6, ob morju okoli 11°C.
4°C | 16°C
sreda, 26.09.2018
3°C | 16°C
četrtek, 27.09.2018
3°C | 20°C
petek, 28.09.2018
6°C | 22°C
Opozorila
Ponedeljek, 24.9.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
4°C
16°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Sosed sosedu

Občni zbor DU Polhov Gradec


SOSED SOSEDU

| |
15.03.2017      8:22
A A

Občni zbor DU Polhov Gradec


Polhov Gradec, 25. februar – Zadnjo soboto v februarju smo imeli člani društva upokojencev Polhov Gradec redni letni občni zbor, ki je bil že 37. po vrsti.


Deli:

Zbrali smo se v Pograjskem domu. Občnega zbora se je udeležilo 119 članov, kar je skoraj polovica članstva. Uvod v občni zbor so pripravili mladi fantje Godbe Dobrova - Polhov Gradec: Anton Čuden, Blaž Laznik, Tadej Dolinar in Aljaž Sečnik. Hvala Gregorju Čudnu, ki nam je te pridne fante pripeljal. Občni zbor se je začel z nagovorom predsednika društva Marjana Plestenjaka. Pozdravil in predstavil je povabljene goste, ki so se udeležili našega srečanja. To so predsednik ZDUS Janez Sušnik, predsednik območnega združenja upokojencev Anton Slak, predsednik Mestne zveze upokojencev Marjan Sedmak, predsednik DU Dobrova Anton Tomšič, predsednik DU Horjul Matko Zdešar, predsednica DU Vrzdenec Vera Kranjec se je opravičila in poslala namestnico Heleno Kobetič, direktor Javnega zavoda Polhograjska graščina Gregor Čuden, ki je poskrbel tudi za ozvočenje, in župan  občine Dobrova - Polhov Gradec Franci Setnikar.
Za delovnega predsednika je bil izvoljen Janez Novak, ki je zelo profesionalno opravil svojo nalogo. V uradnem delu smo slišali poročilo predsednika, finančno poročilo, poročilo nadzornega odbora in častnega razsodišča. Sledila so poročila predsednikov komisij, ki delujejo v okviru društva: komisija za socialo, komisija za izlete, komisija za šport in rekreacijo, komisija za kulturo in balinarska sekcija. Sledila je razprava. Predsednik se je zahvalil vsem predsednikom in članom komisij za vse aktivnosti in dobro opravljanje dela v okviru društva. Posebno je pohvalil delo balinarske sekcije ter ustanovitev in že tudi rezultate komisije za kulturo, ki je nastala na pobudo tajnice društva Cecilije Jarc. Razpravi so se pridružili tudi gostje, ki so pohvalili delo in dejavnosti društva. Župan Franci Setnikar je čestital za dobro opravljeno delo v društvu in zaželel podobnega nadaljevanja. Posebno je pohvalil delo balinarske sekcije in pohodnikov ter zaključil z besedami: »Zdrav duh v zdravem telesu!« Izvoljen je bil začasni predsednik komisije za šport in rekreacijo Janez Novak. Podeljeni sta bili dve priznanji za požrtvovalno delo v društvu. Priznanje sta prejela blagajničarka in vodja telovadbe Milena Pustovrh in predsednik komisije za izlete Lado Nartnik. Občni zbor se je zaključil s pesmijo. Milena Pustovrh je prebrala dve pesmi, ki jih je napisal član komisije za kulturo Milan Košir, in sicer Pesem upokojenca in Črni vrh – najlepši kraj. Cecilija Jarc pa je zaključila občni zbor s svojo pesmijo Plamen.

 

CJ

VABILO

Literarni večer v Polhograjski graščini
Petek, 21. 4. 2017, ob 18. uri

Gost: mag. Ivan Sivec, pesnik, pisatelj, popotnik

 

Vljudno vabljeni!

DU Polhov Gradec, komisija za kulturo

 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Dobrova-Polhov Gradec!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!