Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 29.06.2017

delno oblačno
V prvem delu noči bodo nevihte s krajevnimi neurji od zahoda zajele večji del Slovenije, v drugem delu noči pa prehodno povečini ponehale.
17°C | 25°C
petek, 30.06.2017
16°C | 26°C
sobota, 01.07.2017
16°C | 25°C
nedelja, 02.07.2017
14°C | 25°C
ponedeljek, 03.07.2017
14°C | 26°C
Opozorila
Sreda, 28.6.2017 ob 18h
Do sredine noči so ob nevihtah še možna krajevna neurja. Močni sunki zahodnega vetra in nalivi bodo ob prehodu hladne fronte najprej (okoli 22. ure) zajeli obalo, nato pa v približno treh urah prešli vso Slovenijo.
17°C
25°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Sosed sosedu

Naše mame so praznovale


SOSED SOSEDU

| |
17.05.2017      9:13
A A

Naše mame so praznovaleDeli:

Res je, da je marec, ko so praznovale naše mame materinski dan, že davno za nami. Tudi letos nanje nismo pozabili, saj so – kot vsako leto – vsi učenci POŠ Črni Vrh v sodelovanju s KD Črni Vrh zanje pripravili zanimiv kulturni program, in sicer v nedeljo, 26. marca. Malo nam jo je zagodel škrat in v uredništvo Našega časopisa članek ni prispel. Zato pa prireditev ni bila prav nič manj prisrčna in zanimiva. Učenci so se za svoje mame še posebej potrudili z recitacijami pesmic, petjem, kratko igrico, plesom ob spremljavi harmonike. Predstavili so se tudi z angleško pesmico, celo najmlajši učenci. Priložnostna ženska pevska skupina je zapela narodno-zabavno priredbo Mamina ljubezen ob spremljavi harmonike in "By the rivers of Babylon" legendarne skupine Boney M. Čisto za konec pa je mlajša dramska skupina kulturnega društva uprizorila še kratko igro z naslovom Kako so butalci širili cerkev iz zbirke Butalci pisatelja Frana Milčinskega. Le kakšen bi bil svet, če na njem ne bi bilo mamic? Mami se lahko za vso ljubezen, nežnost, neprespane noči in povzročene skrbi zahvalimo tudi z verzom. »Le eno, edino jaz mamo imam in tega zaklada nikomur ne dam!«

 

K. S.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Dobrova-Polhov Gradec!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Virtualni asistent
Naš časopis
Številka: 450
Izšla: 26.06.2017
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.