Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 22.11.2017

pretežno oblačno
Danes bo na Primorskem in Notranjskem povečini oblačno, drugod bo prevladovalo deloma sončno vreme. Pihal bo jugozahodni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 9 do 15 °C.
5°C | 12°C
četrtek, 23.11.2017
2°C | 12°C
petek, 24.11.2017
2°C | 13°C
sobota, 25.11.2017
6°C | 13°C
nedelja, 26.11.2017
5°C | 5°C
Opozorila
Sreda, 22.11.2017 ob 8h
Dodatnega opozorila ni.
5°C
12°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Sosed sosedu

Naše mame so praznovale


SOSED SOSEDU

| |
17.05.2017      9:13
A A

Naše mame so praznovaleDeli:

Res je, da je marec, ko so praznovale naše mame materinski dan, že davno za nami. Tudi letos nanje nismo pozabili, saj so – kot vsako leto – vsi učenci POŠ Črni Vrh v sodelovanju s KD Črni Vrh zanje pripravili zanimiv kulturni program, in sicer v nedeljo, 26. marca. Malo nam jo je zagodel škrat in v uredništvo Našega časopisa članek ni prispel. Zato pa prireditev ni bila prav nič manj prisrčna in zanimiva. Učenci so se za svoje mame še posebej potrudili z recitacijami pesmic, petjem, kratko igrico, plesom ob spremljavi harmonike. Predstavili so se tudi z angleško pesmico, celo najmlajši učenci. Priložnostna ženska pevska skupina je zapela narodno-zabavno priredbo Mamina ljubezen ob spremljavi harmonike in "By the rivers of Babylon" legendarne skupine Boney M. Čisto za konec pa je mlajša dramska skupina kulturnega društva uprizorila še kratko igro z naslovom Kako so butalci širili cerkev iz zbirke Butalci pisatelja Frana Milčinskega. Le kakšen bi bil svet, če na njem ne bi bilo mamic? Mami se lahko za vso ljubezen, nežnost, neprespane noči in povzročene skrbi zahvalimo tudi z verzom. »Le eno, edino jaz mamo imam in tega zaklada nikomur ne dam!«

 

K. S.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Dobrova-Polhov Gradec!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Virtualni asistent
Naš časopis
Številka: 453
Izšla: 30.10.2017

Prelistaj E-izdajo

Bodite prvi pri oddaji mnenja.