Logo MojaObčina.si

Dobrova-Polhov Gradec

DANES
15°C
-2°C
JUTRI
15°C
-2°C
Deli

Miklavževanje na Dobrovi

V ponedeljek, 5. decembra, je otroke iz Dobrove in njene okolice obiskal Miklavž v spremstvu angelčkov in nagajivih parkeljnov.

Pred Miklavževim prihodom so si otroci skupaj s starši ogledali lutkovno predstavo, ki jo je pripravila lutkovna skupina Kulturnega društva Dolomiti. Nato je otroke s prihodom razveselil še Miklavž, jim razdelil darila, najbolj nagajive pa so prestrašili parkeljni. Seveda so se otroci najbolj razveselili zvrhanega koša daril. Miklavž je nato hitro odhitel naprej, saj ga je čakalo še veliko pridnih otrok.
Najlepša hvala vsem sponzorjem: Občina Dobrova - Polhov Gradec, Krajevna skupnost Dobrova,  SILIKO – proizvodno podjetje, storitve in trgovina, d. o. o., CITROEN SERVIS, Boštjan Dovjak, s. p., Razori, PLEVNIK, d. o. o., Podsmreka, KONSTRUKCIJE KOGOVŠEK – inženiring, proizvodnja, storitve, d. o. o., Dobrova, BIZJAN ORODJARSTVO, proizvodnja in storitve, d. o. o., Šujica, ROTAR, d. o. o., Podsmreka, GRAFIK INVEST, d. o. o., Ljubljana, GRAIN, d. o. o., Ljubljana, LAVANDA, Marjan Žvokelj, s. p., Podolnica.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!