Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 18.11.2018

oblačno
Ponoči bo na Primorskem še precej jasno, v notranjosti Slovenije pa se bo postopno pooblačilo. Še bo pihal veter vzhodnih smeri, na Primorskem zmerna do močna burja. Jutranje temperature bodo od -3 do 2, na Primorskem okoli 4 °C.
1°C | 6°C
ponedeljek, 17.11.2018
3°C | 8°C
torek, 19.11.2018
2°C | 4°C
sreda, 20.11.2018
2°C | 2°C
četrtek, 21.11.2018
2°C | 4°C
Opozorila
Sobota, 17.11.2018 ob 18h
V nedeljo bodo najmočnejši sunki burje predvsem v Vipavski dolini lahko presegli hitrost 100 km/h.
1°C
6°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Sosed sosedu

Miklavževanje na Dobrovi


SOSED SOSEDU

| |
07.12.2016      19:22
A A

Miklavževanje na Dobrovi


V ponedeljek, 5. decembra, je otroke iz Dobrove in njene okolice obiskal Miklavž v spremstvu angelčkov in nagajivih parkeljnov.


Deli:

Pred Miklavževim prihodom so si otroci skupaj s starši ogledali lutkovno predstavo, ki jo je pripravila lutkovna skupina Kulturnega društva Dolomiti. Nato je otroke s prihodom razveselil še Miklavž, jim razdelil darila, najbolj nagajive pa so prestrašili parkeljni. Seveda so se otroci najbolj razveselili zvrhanega koša daril. Miklavž je nato hitro odhitel naprej, saj ga je čakalo še veliko pridnih otrok.
Najlepša hvala vsem sponzorjem: Občina Dobrova - Polhov Gradec, Krajevna skupnost Dobrova,  SILIKO – proizvodno podjetje, storitve in trgovina, d. o. o., CITROEN SERVIS, Boštjan Dovjak, s. p., Razori, PLEVNIK, d. o. o., Podsmreka, KONSTRUKCIJE KOGOVŠEK – inženiring, proizvodnja, storitve, d. o. o., Dobrova, BIZJAN ORODJARSTVO, proizvodnja in storitve, d. o. o., Šujica, ROTAR, d. o. o., Podsmreka, GRAFIK INVEST, d. o. o., Ljubljana, GRAIN, d. o. o., Ljubljana, LAVANDA, Marjan Žvokelj, s. p., Podolnica.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Dobrova-Polhov Gradec!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!