Logo MojaObčina.si

Dobrova-Polhov Gradec

DANES
28°C
17°C
JUTRI
30°C
17°C
Deli

Miklavž obiskal črnovrške otroke

December je tu, z njim pa polno pričakovanja in iskric v otroških očeh, ko jih obiščejo dobri možje. Kot vsako leto se je prvi izmed njih, sveti Miklavž, oglasil tudi  v Črnem Vrhu.  Med sončnim zahodom smo še opazovali na nebu, kako peče piškote, ko pa se je stemnilo, je bil že med nami. Otroke je obiskal v njihovih domovih in jim izročil darila, katerih so se silno razveselili. V pomoč so mu bili angeli, manjkali pa niso niti strašni parkeljni, ki so tistim bolj nagajivim otrokom malce požugali in jim s tem pokazali, da morajo biti v prihodnje bolj pridni. Nekateri otroci so Miklavžu podarili še pobarvane sličice, ki jih je bil zelo vesel! Miklavž obljublja, da pride tudi naslednje leto, saj ima črnovrške otroke zelo rad, ker vedno cenijo njegova darila.

Mihaela Kožuh

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi