Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 20.09.2018

pretežno jasno
Popoldne bo povečini sončno. V hribovitem svetu ni povsem izključena kakšna kratkotrajna ploha ali nevihta. Najvišje dnevne temperature bodo od 24 do 28, na Primorskem do 30 °C.
15°C | 27°C
petek, 21.09.2018
15°C | 30°C
sobota, 22.09.2018
15°C | 17°C
nedelja, 23.09.2018
9°C | 22°C
ponedeljek, 24.09.2018
11°C | 23°C
Opozorila
Četrtek, 20.9.2018 ob 13h
Dodatnega opozorila ni.
15°C
27°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Sosed sosedu

Materinski dan


SOSED SOSEDU

| |
16.04.2018      13:40
A A

Materinski danDeli:

Na čudovito, sončno nedeljsko popoldne, 25. marca, so se v Črnem Vrhu v Domu krajanov zbrale mame, babice, tete in sestre, pa tudi očetje, dedki, strici in bratje, ki so prišli na prireditev ob materinskem dnevu. Pripravili so jo učenci in učiteljice POŠ Črni Vrh v sodelovanju s KD Črni Vrh. Vsi učenci so se najprej z izvirnimi rimami predstavili: kdo so, od kod prihajajo in kakšni so po značaju. Zaigrali so, da so se odpravili na taborjenje, da bi odkrili najlepši zaklad (narave). Na koncu pa so z zastavljenimi ugankami "kravžljali" možgane prav vsem obiskovalcem. Nastopila sta tudi mladinski in ženski pevski zbor kulturnega društva s pesmima Mami ansambla Maj in Lepa si Nine Pušlar.  V združeni zasedbi pa so pevci nastopili z ljudsko pesmijo Ptičja svatba. Čisto na koncu so učenci POŠ Črni Vrh presenetili svoje mamice. Vsaka je dobila sladko in uporabno darilo iz rok svojega otroka. Vsem mamicam, ki so obiskale našo prireditev, pa smo ob koncu prireditve podarili še rože. Že tako lepa nedelja je bila zaradi te prireditve še lepša.

Mihaela Kožuh
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Dobrova-Polhov Gradec!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!