Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 28.06.2017

pretežno oblačno
Ponoči bo delno jasno. Najnižje jutranje temperature bodo od 13 do 20 stopinj Celzija.
18°C | 28°C
četrtek, 29.06.2017
17°C | 24°C
petek, 30.06.2017
16°C | 27°C
sobota, 01.07.2017
16°C | 23°C
nedelja, 02.07.2017
14°C | 25°C
Opozorila
Torek, 27.6.2017 ob 19h
V sredo popoldne in zvečer bodo že lahko nastale močnejše nevihte, ob prehodu vremenske fronte v noči na četrtek pa bodo krajevni nalivi in močnejši sunki vetra, ni izključen pojav toče.
18°C
28°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Sosed sosedu

Delegacija Nove Slovenije v Polhovem Gradcu


SOSED SOSEDU

| |
10.12.2015      14:33
A A

Delegacija Nove Slovenije v Polhovem Gradcu


Polhov Gradec, 7. december – V Polhovem Gradcu se je tokrat ustavilo vodstvo Nove Slovenije – krščanskih demokratov (NSi), ki je bilo na delovnem obisku. Tu je spoznalo dejavnost Hiše medu Božnar ter se srečalo z županom Francem Setnikarjem.


Deli:

V osrčju Polhograjskih Dolomitov je predsednico stranke Ljudmilo Novak, poslanca državnega zbora Jerneja Vrtovca, glavnega tajnika stranke Roberta Ilca, predsednika gospodarskega kluba stranke mag. Pavla Reberca in predstavnika zveze seniorjev Ignaca Polajnarja pozdravil predsednik čebelarskega društva Dolomiti Janko Prebil. Vodstvo NSi je seznanil z delovanjem čebelarskega društva in njihovimi projekti, nato pa jih povabil v dvorano čebelarskega doma, kjer jih je prijazno sprejela direktorica Hiše medu Božnar Amalija Božnar. Predstavila jim je družinsko podjetje, trg in proizvode ter jim ponudila nekaj medenih izdelkov v pokušino. Nekatere so prepričali v taki meri, da so jih odnesli tudi domov. Po prijetnem srečanju se je delegacija NSi zapeljala skozi turistično najznamenitejši del Polhovega Gradca ter sledila programu delovnega obiska. Ob delovnem kosilu se jim je pridružil župan Franc Setnikar, ki je večji del pogovora namenil problematiki reševanja poplavne varnosti na območju Občine Dobrova - Polhov Gradec. S predsednico Ljudmilo Novak sta izmenjala nekaj županskih izkušenj ter si zaželela uspešnega dela.

 

Nadja Prosen Verbič

Foto: npv


0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Dobrova-Polhov Gradec!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Virtualni asistent
Naš časopis
Številka: 450
Izšla: 26.06.2017
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.