Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 22.11.2017

pretežno oblačno
Ponoči bo pretežno oblačno, proti jutru pa se bo na severu in vzhodu delno razjasnilo. Najnižje jutranje temperature bodo od 3 do 8, v zatišnih legah severne Slovenije od -3 do 0.
5°C | 12°C
četrtek, 23.11.2017
2°C | 12°C
petek, 24.11.2017
2°C | 13°C
sobota, 25.11.2017
6°C | 13°C
nedelja, 26.11.2017
5°C | 5°C
Opozorila
Torek, 21.11.2017 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
5°C
12°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Sosed sosedu

Čarodej Jole Cole navduševal otroke


SOSED SOSEDU

| |
19.03.2014      9:02
A A

Čarodej Jole Cole navduševal otroke


Najlepši čas šolskega leta so seveda počitnice, vendar se otroci tudi takrat radi s čim zaposlijo. Nekateri so bili kljub mili zimi na smučiščih, drugi pri starih starših na krajših počitnicah, nekateri pa so ostali kar doma. In tako smo na Črnem Vrhu sklenili, da tudi letos otrokom vsaj en dan počitnic popestrimo z otroško delavnico.


Deli:

V četrtek, 20. februarja, smo medse povabili čarodeja za otroke. Jole Cole je skoraj celo uro navduševal približno 40 otrok, željnih smeha, zabave in čarovniških vragolij. Otroci so bili sprva malce zadržani in nikakor niso zbrali dovolj poguma, da bi se čarodeju pridružili na odru. Ko pa je prvi fant prebil led, se je vse skupaj začelo odvijati čisto drugače; oder je bil poln, saj je Jole Cole podarjal tudi nagrade za sodelovanje. Med otroki je bilo veliko smeha, zabave in navdušenja. A vsega lepega je enkrat konec in tudi čarodej se je od nas poslovil, mi pa smo po predstavi otrokom omogočili še malo ustvarjanja.

Ker se je bližala pustna sobota, smo jih zaposlili z ustvarjanjem pustnih okraskov. Naredili so dolgo, pisano verigo iz papirnatih trakov, izdelovali so papirnate tulce, ki so jih oblepili z raznobarvnim papirjem, in naredili veliko lepih papirnatih rožic. Najbolj ustvarjalni pa so izdelali tudi nekaj pustnih mask. Z vsem skupaj smo potem okrasili našo dvorano, da je bila pripravljena za pustni ples.

Čisto za konec smo pripravili malo presenečenja za otroke; iz kuhinje so zadišale slastne palačinke s čokolado, s katerimi so se otroci posladkali, preden so se poslovili od nas. Imeli smo se luštno in želimo si še več takšnih delavnic.

 

Katja Skopec
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Dobrova-Polhov Gradec!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Virtualni asistent
Naš časopis
Številka: 453
Izšla: 30.10.2017

Prelistaj E-izdajo

Bodite prvi pri oddaji mnenja.