Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 23.10.2017

pretežno oblačno
Zvečer bo oblačno s padavinami, tudi posameznimi nevihtami, ki bodo ponoči od zahoda slabele in do jutra že večinoma ponehale. Ponekod bo pihal severni veter, na Primorskem sprva močna burja, ki bo postopno slabela in do jutra ponehala. Najnižje jutranje temperature bodo od 1 do 8, ob morju okoli 11 stopinj C.
7°C | 14°C
torek, 24.10.2017
4°C | 17°C
sreda, 25.10.2017
3°C | 14°C
četrtek, 26.10.2017
4°C | 19°C
Opozorila
Nedelja, 22.10.2017 ob 17h
Zvečer bo na Primorskem pihala zmerna do močna burja. Na izpostavljenih mestih bodo najmočnejši sunki vetra dosegali hitrost od 100 do 120 km/h. Že v drugi polovici noči na ponedeljek bo hitro slabela.
7°C
14°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Sosed sosedu

3. srečanje društev na Ključu


SOSED SOSEDU

| |
12.06.2015      10:46
A A

3. srečanje društev na Ključu


Tudi letos so se člani društev upokojencev Dobrova, Horjul, Vrzdenec in Kozarje 30. maja srečali na Ključu. Zbrali so se v vasi Brezje pri Brunarici Rafaela Urbančiča.


Deli:

Za jutranjo dobrodošlico je poskrbel "Rafl" s šilcem žganja in borovničkami, žena Francka pa je spekla kolače, piškote in njene "kifle". Pri brunarici smo lahko tudi parkirali. Iz vasi smo organizirano odšli proti Ključu, nekateri pa so medtem prihajali tudi iz Babne Gore, peš iz Dobrove in Horjula. Organizacijo sta vodila predsednik DU Dobrova Tone in blagajničarka Majda, za kuhanje klobas pa sta poskrbela Zvone in Marjeta Urbančič. Tone je vse udeležence pozdravil s kratkim nagovorom in pozval, da bi se srečali drugo leto na drugem kraju ter predal besedo županu Francu Setnikarju, ki se je odzval na vabilo na prireditev. Sledila je malica, potem pa nas je zabaval Andrej Tehovnik s harmoniko. Pecivo so spekle in medtem postregle pridne roke upokojenk iz Brezij. Srečanja se je udeležilo 90 članov in članic društev. S Ključa smo odšli ob 13. uri, kajti čakala nas je še ena obveznost – udeležba na paradi ob 70. obletnici PGD Brezje.

 

Za DU Dobrova Anica Tomšič
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Dobrova-Polhov Gradec!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Virtualni asistent
Naš časopis
Številka: 452
Izšla: 25.09.2017
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.