Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 22.10.2017

oblačno
Popoldne bo oblačno, padavine se bodo razširile nad vso državo. Predvsem v južni Sloveniji bodo tudi nevihte s krajevnimi nalivi. Zapihal bo okrepljen severni do severovzhodni veter, na Primorskem zmerna do močna burja. Meja sneženja se bo proti večeru spustila do nadmorske višine okoli 1200 m, v noči na ponedeljek pa lahko ponekod tudi pod 1000 m. Najvišje dnevne temperature bodo od 8 do 14, na Primorskem do 18 stopinj C.
10°C | 13°C
ponedeljek, 23.10.2017
7°C | 14°C
torek, 24.10.2017
4°C | 17°C
sreda, 25.10.2017
3°C | 14°C
četrtek, 26.10.2017
4°C | 19°C
Opozorila
Nedelja, 22.10.2017 ob 13h
Dane popoldne bo na Primorskem pihala zmerna do močna burja. Na izpostavljenih mestih bodo najmočnejši sunki vetra dosegali hitrost od 100 do 120 km/h. Že v drugi polovici noči na ponedeljek bo hitro slabela.
10°C
13°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Obvestila

Zdravje na vsakem koraku


OBVESTILA

| |
26.09.2016      12:56
A A

Zdravje na vsakem korakuDeli:

V novo, že 4. sezono projekta Zdravje na vsakem koraku, vstopamo polni pričakovanj. Zdravje je naše
bogastvo. Če smo zdravi, smo svobodni, polni navdiha. Zdravje plemeniti naš vsakdan ter prinaša nova
spoznanja in doživetja. V duhu takšnega razmišljanja je nastajala nova sezona Zdravje na vsakem koraku, ki bo v znamenju trinajstih delavnic, predavanj, okroglih miz in predstavitev. Potekale bodo ob četrtkih (razen 8. delavnice), izmenično na Dobrovi in Polhovem Gradcu. Od oktobra 2016 do februarja 2017 vas torej ponovno čaka pestro in zanimivo dogajanje, zato lepo vabljeni, da skupaj odkrivamo nova znanja in delamo zdrave korake.
Občina Dobrova - Polhov Gradec

 

PROGRAM brezplačnih delavnic
20. 10. 2016 ob 19. uri, Športna dvorana Dobrova
Praktičen prikaz zdrave prehrane in pokušina jedi iz divjih rastlin
Mag. Marjetka Ferlan bo pripravila odlične recepte in praktične nasvete za pripravo jedi iz divjih rastlin, ki se lahko uporabijo v vsakdanji prehrani. 

 

Sem sreča v nesreči

27. 10. 2016 ob 19. uri, Osnovna šola Polhov Gradec
Rdeči križ Slovenije, OZ Ljubljana
Kakšen vpliv in posledice bo imela nesreča na nas, našo družino in premoženje, je v veliki meri odvisno tudi od naše pripravljenosti na nesrečo. Na delavnici bomo v prvi uri osvežili oziroma pridobili znanje, s katerimi ukrepi se na nesrečo pripraviti, kako ob njej ravnati in kaj po njej storiti. Obnovili bomo splošne napotke v primeru večjih nesreč, poplav, potresa in požara. V drugi uri pa bomo pod vodstvom preizkusili gašenje z gasilnim aparatom.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Dobrova-Polhov Gradec!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Virtualni asistent
Naš časopis
Številka: 452
Izšla: 25.09.2017
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.