Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 28.06.2017

oblačno
Popoldne bo na vzhodu sprva še sončno in vroče, drugod bo spremenljivo oblačno. Krajevne padavine, deloma nevihte se bodo krepile in postopno širile proti vzhodu. Pihal bo južni do jugozahodni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 23 do 30, na vzhodu do 32 stopinj C.
18°C | 27°C
četrtek, 29.06.2017
17°C | 25°C
petek, 30.06.2017
16°C | 26°C
sobota, 01.07.2017
16°C | 25°C
nedelja, 02.07.2017
14°C | 25°C
Opozorila
Sreda, 28.6.2017 ob 13h
Danes popoldne in zvečer bodo nastale močnejše nevihte, ob prehodu vremenske fronte v noči na četrtek pa bodo ob nevihtah krajevna neurja predvsem z nalivi in močnejšimi sunki vetra.
18°C
27°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Obvestila

Vabilo na delavnice Zdravje na vsakem koraku


OBVESTILA

| |
07.12.2015      18:03
A A

Vabilo na delavnice Zdravje na vsakem koraku


Delavnice bodo potekale ob četrtkih, in sicer izmenično – enkrat na Dobrovi, drugič v Polhovem Gradcu, vedno ob 18. uri.


Deli:

10. 12. - Pogrešani napotki (Marko Juhant), Športna dvorana Dobrova
Starši so dobili otroka, naučili so jih, kako ga umivati, nahraniti, obleči. A kako naj ga vzgajajo? Teh navodil pa ni bilo. Pogosto vprašanje staršev v težavah je: »Kar pogledam, ni v redu, kje naj sploh začnem? Ali sva dobra starša?« Predstavljenih bo več navodil, ki nas bodo usmerila, kako ravnati. Po vedenju otrok se namreč ne da takoj sklepati, ali delamo prav. Marko Juhant, specialni pedagog, svoje izkušnje in spoznanja iz dolgoletnega
dela z otroki v obliki predavanj s konkretnimi primeri iz vsakodnevnega življenja prenaša na učitelje, vzgojitelje, starše in otroke.

17. 12. - Pogovor z lokalnim zdravnikom in zobozdravnikom, Športna dvorana Polhov Gradec
Okužbe dihal so pogosta zdravstvena težava, s katero se srečujejo vse starostne skupine prebivalstva. Otroci lahko v povprečju zbolijo zaradi 6–8 okužb letno, odrasli so manj dovzetni in zbolijo 4–6-krat letno. V tej luči želimo nekoliko osvetliti vzroke in klinično sliko okužb, da bi jih ljudje lahko prepoznali, saj se pogosto dogaja, da gredo k zdravniku ob prvih znakih bolezni, kar pa ni najbolj smiselno. Dotaknili se bomo tudi cepljenja proti gripi, ki je v jesenskem času zelo priporočljivo.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Dobrova-Polhov Gradec!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Virtualni asistent
Naš časopis
Številka: 450
Izšla: 26.06.2017
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.