Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 19.10.2017

pretežno jasno
Ponoči bo predvsem ob morju zmerno do pretežno oblačno, ponekod lahko občasno tudi megleno. Drugod bo precej jasno. Zjutraj bo po nekaterih kotlinah megla. Najnižje jutranje temperature bodo od 3 do 8, na Primorskem od 8 do 11 stopinj.
7°C | 22°C
petek, 20.10.2017
7°C | 20°C
sobota, 21.10.2017
9°C | 19°C
nedelja, 22.10.2017
9°C | 15°C
Opozorila
Sreda, 18.10.2017 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
7°C
22°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Obvestila

Vabilo na delavnice Zdravje na vsakem koraku


OBVESTILA

| |
07.12.2015      18:03
A A

Vabilo na delavnice Zdravje na vsakem koraku


Delavnice bodo potekale ob četrtkih, in sicer izmenično – enkrat na Dobrovi, drugič v Polhovem Gradcu, vedno ob 18. uri.


Deli:

10. 12. - Pogrešani napotki (Marko Juhant), Športna dvorana Dobrova
Starši so dobili otroka, naučili so jih, kako ga umivati, nahraniti, obleči. A kako naj ga vzgajajo? Teh navodil pa ni bilo. Pogosto vprašanje staršev v težavah je: »Kar pogledam, ni v redu, kje naj sploh začnem? Ali sva dobra starša?« Predstavljenih bo več navodil, ki nas bodo usmerila, kako ravnati. Po vedenju otrok se namreč ne da takoj sklepati, ali delamo prav. Marko Juhant, specialni pedagog, svoje izkušnje in spoznanja iz dolgoletnega
dela z otroki v obliki predavanj s konkretnimi primeri iz vsakodnevnega življenja prenaša na učitelje, vzgojitelje, starše in otroke.

17. 12. - Pogovor z lokalnim zdravnikom in zobozdravnikom, Športna dvorana Polhov Gradec
Okužbe dihal so pogosta zdravstvena težava, s katero se srečujejo vse starostne skupine prebivalstva. Otroci lahko v povprečju zbolijo zaradi 6–8 okužb letno, odrasli so manj dovzetni in zbolijo 4–6-krat letno. V tej luči želimo nekoliko osvetliti vzroke in klinično sliko okužb, da bi jih ljudje lahko prepoznali, saj se pogosto dogaja, da gredo k zdravniku ob prvih znakih bolezni, kar pa ni najbolj smiselno. Dotaknili se bomo tudi cepljenja proti gripi, ki je v jesenskem času zelo priporočljivo.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Dobrova-Polhov Gradec!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Virtualni asistent
Naš časopis
Številka: 452
Izšla: 25.09.2017
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.